Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik mindig az "aktuális...

Akik mindig az "aktuális zenei divatot" hallgatják, azok mit fognak mondani a gyerekeiknek, ha megkérdezik, milyen zenét hallgattak fiatalkorukban?

Figyelt kérdés
Vajon elfelejtik miket hallgattak?
2011. márc. 21. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
egyszerűen annyit mondanak, hogy anya mindenféle zenét szeretett, ami éppen sláger volt, nem volt külön ízlésem. ennyi nem kell többet képzelni a dologba, mint amennyi egyébként is:)
2011. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én nem az aktuális zenei divatot hallgatom, nem tudom az milyen, de pl. Mozart-tól Prodigy-ig mindent hallgatok. Igaz, hogy nem lesznek gyerekeim, de mégis mit mondanék, mit hallgattam? Mindenfélét, ami épp jól esik. Vagy muszáj egy konkrét stílust meghatározni, amit az ember egész életében hallgat, mert ha ezt nem tudja megmondani később a gyerekének, hogy mi volt az, a gyerek visszamarad a fejlődésben? Vagy ezt most nem egészen értem.
2011. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én például általában az aktuális zenéket hallgatom és ezek közül 1-2 évente lesz egy-egy kedvencem. igazából nem is értem a problémát. ha lesz egyszer gyerekem és még érdekelni is fogja, akkor megmutatom majd neki a különböző évekből származó kedvenc számaimat.
2011. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is gondolkoztam már ezen, és hogyha mondjuk elmondom neki, hogy nagy reggaes rasztafári voltam nem tudom mit fog szólni hozzá. mert ez a stílus akkor is még ugyan ezt fogja jelenteni amit most. :S hát majd csak lesz valahogy ::)
2011. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy modern legyek és a facebook-os like-olós oldalt idézzem, ezt fogom mondani: "Lesz*rom, milyen stílus! Számomra két fajta zene létezik 1.: ami tetszik 2.: ami nem" Vagy csak azért kéne oldalt választanom, hogy aztán legyen mit mondanom a gyereknek?
2011. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!