Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnátok vicces történeteket...

Írnátok vicces történeteket szülésről?

Figyelt kérdés
Már volt kiírva ez a kérdés, de régen, és hátha vannak újabb történetek :)
2011. júl. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mennyire vicces, de én a végső szakaszban fogadtam a dokival.

A lényeg az volt, hogy 23 órát vajúdtam kő keményen, nagyon álmos voltam. Mondtam, hogy ha túl leszek rajta rögtön elalszom, mire ő, hogy biztosra veszi, hogy kicsattannak majd a szemeim, mikor megszületik a baba és nem fogok tudni elaludni.

Neki lett igaza. :) Aztán mikor mégis elaludtam (éjjel szültem), akkor ugyanabban a pózban keltem fel reggel, mint ahogy letettek.

2011. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Egy hónappal hamarabb jött a kislányunk, nem voltunk összepakolva, azt a kapkodást! Hajnalban érzem, hogy folydogálok, mondom a férjemnek, valami nem stimmel, folyok. Mondja a férjem, hogy inkontinenciám van, ad nekem egy zsepit, és átfordul a másik oldalára, horkol tovább. :D


Aztán persze rájöttem, hogy a magzatvíz, de előtte azért ráültem a wc-re, aztán felkeltettem, irány a kórház. Onnantól nem volt annyira vicces, inkább fájdalmas. :)

2011. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjem kapott egy jobb egyenest a szülőszobán, még másnap is szédelgett és fogta az orrát. A második - amúgy nem tervezett csak becsúszott - gyerkőcöt szültem épp, üvöltöttem mint a sakál, amikor megszólalt, hogy: Látod mégiscsak védekezni kellett volna.

Nem akartam bántani, csak már nem tudtam értelmesen beszélni, az is zavart ha beszéltek. A szájára akartam tenni a kezem, hogy hallgasson, de már a mozdulataimat sem tudtam kontrollálni. Elcsúszott, de jó helyre került.

2011. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után a beteghordó szembe fordított a szülőággyal,ami elég gázosan nézett ki.

Ezt mondtam a szülésznőnek,idézem: " Ez mind belőlem folyt ki?Jézusom ez olyan mint a disznóvágás" :D

14,5 óra után még volt kedvem viccelődni úgy látszik.

2011. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
beértünk a szülészetre, kérdi a nővér kérek-e beöntést? Mondom (szó szerint): "azt nem mondták, hogy ez kívánságműsor" :))
2011. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, tök jó :)))

Nekem az egyik: mondja a doki, a következő(második!) tolófájásra kint van a baba. Akkor úgy éreztem, szétszakadok, nem bírom kivárni a következő tolót. Örökkévalóságnak tűnt, de jött, és én toltam is-volna, ha a szülésznő nem mondja, hogy ne toljak :o Hát de akkor már elemi erővel megindult, nagy nehezen visszafogtam magam. Azt mondja lélegezzek gyorsan. Sehogy sem tudtam, arra koncentráltam, ne nyomjak. Kiabált, hogy vegyek levegőt, én meg a maradék levegőmmel nyögtem, hogy nem tudok. -Nem tud levegőt venni???-kérdezi. Megrántottam a vállam-nem sajnos.

Most már jót nevetek rajta :))))

2011. júl. 26. 09:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1, Már kint volt a fejem a picinek amikor felkiáltottam: Te jó ég, nincs kész az apasági! Mire a doki: akkor most toljam vissza a babát?


2, Az első szülésemnél, induláskor a férjem annyira izgult, hogy rájött a hasmenés. Nem bírt felállni a wc-ről.

Addig vártam, hogy egy idő után összedobtam egy adag muffint a családnak :)

2011. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én éppenséggel nem viccnek szántam a következőt:


Szülőszobán közöltem a férjemmel (szó szerint): Legközelebb dugd a f*rkad a konnektorba!!!


A szülésznő szakadt a röhögéstől.

2011. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Az utolsó előttin nagyon röhögtem! :-))) Remélem majd nekem is lesz ilyen vicces sztorim...
2011. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát lányok, folyt a könnyem a nevetéstől!!!

ÉN 2x szültem, de nem történt sok vicces dolog.

2011. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!