Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal? Többi lent?

Megcsal? Többi lent?

Figyelt kérdés
Engem nem hív föl,persze a kolleganőjét igen.Nem hív föl hogy megbeszékljük a kocsival a gondokat,nembeszél velem mert most a kolléganőjével szünetben vannak.(ezt kifaggattam hogy kivel van)Ráadásul most egy másik cspoprtba került ahol a kolleganő van.Hogy deríthetném ki???
2011. márc. 22. 13:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Telefonjához nem nyúlhatok!Onnan tudom hogy hívja a koll.nőt hogy a híváslistából láttam,fogadott és tárcsázott is volt.

Ne gyertek azzal hogy ne nézegessem a telefonját!

2011. márc. 22. 13:58
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Nézegesd a telefonját. Sms-eket. E-maileket, híváslistákat. Esetleg hívásrészletező, abból azért sok minden ki tud derülni. (Pld. délután, este 1-2 órás telefonbeszélgetések).


De a legtisztább az lenne, ha rákérdeznél szimplán. Még ha megbántódik is.

2011. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Jàrjàl utàna, hogy milyen kapcsolat van közöttük. Vagy kérd meg nyugi hangon, hogy mondja el magàtól, ha van mondanivalója.
2011. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És a kolléganőről mit tudsz?
2011. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Esetleg kérdezd meg a kolleganőt?

Az, hogy beszélgetnek, még nem jelenti azt, hogy fizikálisan megcsalt volna, de már egy jel, hogy beszélgetni mással beszélget.

Le kell ülni, és higgattan megbeszélni a problémákat. Ha ajtóstól rontasz a házba,akkor lehet, hogy az ellenkezőjét éred el. (Támadás lesz a védekezés.)

2011. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

"Telefonjához nem nyúlhatok!Onnan tudom hogy hívja a koll.nőt hogy a híváslistából láttam,fogadott és tárcsázott is volt. "


Akkor mégis hozzányúlhatsz a telefonjához? Vagy hogy is van ez? :))

2011. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Gishart ***** válasza:
52%

Csak én vagyok olyan hülye, hogy törlöm naponta a híváslistámat, s az sms-eimet lekódolom?:D

Mindegy. Egyébként szerintem nem az a legjobb megoldás, ha utána nézel, mondom miért. Hangsúlyozom, hogy ez az én véleményem:D

Tegyük fel, hogy utána jársz, belenézel az sms-esekbe, megnézed mikor voltak a hívások stb. Ha kiderül, h nem csalt meg, s kiderül az is, hogy belenéztél az sms-ekebe stb, azért szerintem a párod nem fog örülni. Én sem örülnék neki. Ha valaki megkér, s jó indoka van rá, megmutatom, de ne nézegessen bele az sms-eimbe.

Ellenben, ha rákérdezel, s kiderül, hogy nincs szó megcsalásról, akkor egyszerűen lehet arra fogni, hogy féltékeny vagy, abból nem lesz balhé, nagy valószínűséggel.


Én ezért nem ajánlanám az utánanézős dolgot, de lehet tényleg csak én vagyok olyan, hogy megsértődök, ha kutatnak a cuccaim között. A legegyszerűbb és a legjobb, ha rákérdezel. Persze azért ne dühöngve.


Hangsúlyozom, hogy ezt az én véleményem, s azért írtam, mert magamból indulok ki.

2011. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

14:09 Nem szereti ha hozzányúlok,de ugye nem mindenhova viszi a telefonját.


Sms-eket nem tudnám elolvasni mert azokat egyből törli.

A nőről csak a nevét tudom,kb 2éve már láttam,mert egyszer már dolgoztak eggyütt,s most megint egy csportba kerültek.

2011. márc. 22. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor este mondd neki egyszerűen, hogy "Ugye Drágám, megmondanád, ha már nem én lennék az első az életedben, hanem van valaki/valami, ami fontosabb?"
2011. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha kérdezném ugyse vallaná be,szerintem!!

Valahogy ki kellene deríteni...De hogyan?

2011. márc. 22. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!