Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves nő,21 éves férfi? Túl...

31 éves nő,21 éves férfi? Túl nagy a korkülönbség egy normális kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
találkoztam már ilyen esettel szóval nem!
2011. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Egyénfüggő. Biztos lesznek olyanok, akik rossz szemmel nézik majd a kapcsolatot, de igazából ha két ember passzol egymáshoz, akkor tök mindegy, mit gondolnak mások. Egy 31 éves nő is lehet testben és lélekben nagyon fiatalos (nem mintha azt mondanám, hogy igazából öreg, szó sincs róla), és egy 21 éves férfi is lehet komoly gondolkodású, megfontolt. Persze lehet, hogy valójában nem illenek össze hosszú távon, de az ellenkezője is igaz lehet.

Különben csomó olyan kapcsolatot láttam már, ahol egészen más, de hatalmas különbségek voltak, mégis működött a kapcsolat.

2011. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
61%
Elvileg igen. De nekem van egy ismerősöm, pont ugyanennyi idősek, ugyanebben a felállásban, most 1,5 éves a kislányuk, imádják egymást, jól megvannak, lassan már 3 éve. De azt gondolom, hogy ők egy szerencsés kivétel. Gondold meg!
2011. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Kolléganőm 44 évesen szült gyereket egy 24 éves fiúnak. :) Amúgy ránézésre semmi se látszik, mert a csaj nagyon fiatalos, a fiú meg szakállas, szal mindkettejüket olyan 30 körülinek lehet tippelni. Nagy a döbbenet, mikor megmondják a korukat, de hát kit érdekel, ők 4 éve így boldogok.
2011. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nagyon nagy a különbség, ha mondjuk 41-31 lenne, akkor már nem lenne olyan durva..

De én is találkoztam már ilyen felállással, ami számomra meglepő módon működik.

2011. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Röhejes.A srácnak anyakomplexusa van.Fordítva oké lenne.
2011. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nem lehet megjósolni,de ha 10 év múlva is egyforma lesz az értékrendjük akkor oké. Gondolok itt arra,hogy a már 30 as pasi menne szórakozni a 30 as haverokkal a 41 éves nő pedig nem akar 30as pasikkal/nőkkel szórakozni menni. Mert azért lássuk be a pasi 10 év múlva is elég fiatal lesz és igaz,hogy a nő sem lesz öreg,de azért az életvitel,ha nem egyforma......
2011. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel az a legnagyobb probléma, hogy általában egy 21 éves fiú nem tudja kielégíteni egy 31 éves nő igényeit. AZ lehet, hogy elvarázsol a fiatalsága, hamvassága, szépsége, szerelem is lehet, sőt!De hosszútávon szerintem fájdalmakkal jár, mégpdig a nő az, aki szenvedni fog, mert egy 21 éves még nincs kiforrva, lányokat akar kipróbálni, és ezt egy normális nő nem viseli el. Ez egy picit szánalmassá teszi azt a nőt.
2011. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem nagy ez a korkülönbség, ha két értelmes ember között áll fenn. Ez a felállás rövid távon nagyon jó lehet mindkét félnek (főleg a férfinak), hosszú távon azonban nem szerencsés (főleg a férfinak). A pár női tagja számára kevésbé problematikus.
2011. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt egy kapcsolatom a srác 12 évvel volt fiatalabb nálam, viszont én mondtam ki, hogy vége. Pont a korkülönbség miatt.Én nem akartam örökösen megfelelni, hogy a fiatalság kinézetét imitáljam, és nem akartam már több gyermeket sem. Vívódtunk, de okosan döntöttem.
2011. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!