Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 év korkülönbség, lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 év korkülönbség, lehetséges egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok!Sokáig éltem egy velem egykorú fiúval párkapcsolatban!1,5 éve mentünk külön!Azóta tipikus szinglik életét élem..bulizok,és azt csinálom amit szeretnék!Nem vágytam eddig kapcsolatra!Hetekkel ezelőtt megismerkedtem egy nálam 19 évvel idősebb pasival!42 éves,egy átlagos férfi!Nagyon ismert,bár mikor megismertem akkor én ezt nem tudtam!Soha nem vonzódtam az idősebb pasikhoz volt,h egy egy esett amikor bepróbálkoztak akkor visszataszított!Megismertem ezt a férfit és azóta nem a földön élek!okáig sms-tünk,majd egyszer elhívott egy szórakozóhelyre!Elmentem a bnőmmel mert közbe bulizni is mentünk és azóta nem tudom mi van velem!Ő egy átlagos 42 éves férfi aki nem rendelkezik extra tulajdonságokkal,nem helyes nem szép,valahol még heges is az arca..de ápolt..a fogai rendbe..a körme rendbe...parfüm érződik rajta!Mikor találkoztunk öltönybe volt..egész éjszaka fogta a kezem!5 lépést nem tudtunk megtenni 10 perc alatt mert a sok ismerős!Az egész éjszakát végig beszélgettük,azóta elkápráztatott..Semmit nem csinált velem csak ahogy beszélgettünk ahogy kezelt ahogy viselkedett!23 évem alatt nem éreztem magam ennyire nőnek mint azon az éjszakán!Láttam,h büszke rám,mert a szórakozóhelyen ott volt egy csomó üzletfele akiknek bemutatott!Azóta is sms-zük,semmi nem történt közöttünk se csók se semmi de én 2 méterrel a föld felett járok!Közbe meg a fejembe van a 19 év...anyuék mit szólnánk stb...!Sok bnőm véleményét kikértem és azt mondták ő most van a legjobb korba!Van kiépített egzisztenciája,tudja mi kell egy nőnek nem féltékenykedik és lehet vele beszélni!Ln egyébként is érettebb voltam mindig is a társaimnál...viszont vannak olyan barátnőim akik azt mondják,h ezzel a külsővel ami nekem van pedig olyan faszit találhatnék h a földön csak nekem lenne!De én akkor is csak 42 évesre gondolok..! Ilyenkor mi van?Mi lesz??
2011. máj. 21. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor vágj bele, ne foglalkozz mások véleményével, hiszed Te tudod, hogy milyen jó érzést vált ki belőled amikor vele vagy. Egy próbát megér mindenképpen szerintem. nekem is volt 20 évvel idősebb barátom már. fiatal vagy még, ha nem is ő lesz a férjed még akkor is kellemes időt tölthettek együtt. 22L
2011. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

lehet,

Jókairól hallottál már?

2011. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem azért furi ez a helyzet mert apukám 50 éves,anyukám 41 keresztapám 35...szóval ezért vannak még kételyeim...pedig annyira lennék vele!
2011. máj. 21. 17:05
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. érthető hogy fura a helyzet hisz anyukáddal majdhogynem egykorú. de ha jól érzed magad vele akkor miért mondanál le róla? próbáld meg és utána kiderül, hogy mi lesz veletek. randizzatok, dumáljatok, élvezzétek egymás társaságát és a többi úgyis eldől idővel.
2011. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,h először nem harangozom be itthon...megbeszélem vele is,h legyünk együtt de próbáljuk meg..elég lesz anyunak szívinfarktust kapni majd ha működik a kapcsolat és bejelentem!Addig meg élvezzük egymás társaságát és el leszünk!Van itt valaki akinek működött már? Vagy ti mennétek bele hasonló helyzet esetén?
2011. máj. 21. 17:10
 6/13 anonim válasza:
Imrének hívják?:D
2011. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ostobaság lenne ha összejönnél vele,gondolkozz kicsit,nem szabad mindig a szívre hallgatni!
2011. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ne mondj le róla! A szüleid (jövőbeli) aggályait biztos megérti, majd megbeszélitek, hogy legyen!
2011. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


Az utolsó előadásában Pál Feri atya, "A nő szűlőkomplexusa" címűben beszél erről!

2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam 20 év volt a legnagyobb korkülönbség. Müködött. A lány annyi volt mint te, én meg 43 voltam.


Nagyon szerelmes volt belém a lány én kevésbé. Inkább csak vonzott a fiatalsága.


Nem azért mentünk szét mert nagy volt a korkülönbség hanem azért mert én folytatni akartam a kötettlen életemet és ö pontosan ugyan arra vágyott mint minden nö. Megállapodni valaki mellett.

2011. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!