Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel 3 hónapja együtt vagyunk,de most megismerkedtem egy lánnyal.A mostani barátnőmnek én vagyok az első barátja,nagyon sokat jelentek neki,és szeret.Viszont én már nem vagyok szűz és nagyon kívánom őt,ő pedig még fél és nem akar olyan dolgokat.A lány akivel megismerkedtem ő pedig belemenne viszont nem tudom hogy feladjam e ezt a kapcsolatom az új lányért,vagy megbeszéljem e a dolgokat a mostani barátnőmmel.Annyira nincs szívem hozzá hogy szakítsak vele,de már úgy érzem nem szeretem.Elkeseredtem és nem tudom mit tegyek.16 éves vagyok és a barátnőm is,az új lány 15 éves.(Azért írtam ide a kérdést mert ebbe a kategóriába úgy vettem észre olyanok írnak akik tapasztaltak e téren.)

Bocsánat ha hosszú lett.


2011. márc. 23. 00:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
En konzervativ ember letemre azt javaslom, hogy hagyd el. Ugy tiszta, ha a baratnodet megkimeled a szenvedestol. Minel tovabb huzod a dolgot, annal rosszabb lesz neki es ebbol a kapcsolatbol ugysem lesz semmi. Mivel irtad, hogy nem akarsz komolyabb kapcsolatot, mert fiatal vagy (ami tenyleg igaz es ertheto), en a helyedben nem akarnam olyanba belekenyszeriteni ezt a lanyt, amit o majd kesobb megban, hisz max. azert tenne meg veled, hogy ne hagyd el. Arra is szamits, hogy lehet, hogy ez az uj lany nem lesz sokaig veled, de ha neked nem a tartos kapcsolat a celod, akkor vele jobban osszeillesz. Azert jo, hogy meg van olyan ember, mint te, aki elobb gondolkodik es utana cselekszik.
2011. márc. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne szakítani.

Most még pár hónapig vele vagy, aztán ha túlestek a szexen, el fogod hagyni, mert (te írod) nem akarod magad lekötni, nem kell komoly kapcsolat.

Neked is jobb és a lánynak is, hogy ha nem neked adja oda a szüzességét, ő nem fogja megbánni, te meg nem érzed úgy, hogy illik még hónapokig vele maradni, nehogy azt higgye hogy csak szexre kellett.


Sokat jelentesz neki, tehát ne azzal indíts, hogy azért dobod, mert van valaki más, és ő nem akar szexelni.

Szerintem amúgy teljesen normális dolog, hogy egy 15 éves lány 3 hónap járás után nem akar lefeküdni veled.


Szakítsatok.

Kiheveritek.

2011. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Megkérdezhetem miért nem a diszkókban válogatsz a tapasztalt 15 éves ribik között? Szívből sajnálom ezt a szegény kislányt. Természetesen hagyd ott, de legközelebb a neked való "nők" közül kapj el egyet.
2011. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem olvastam a többi hozzászólást, de én a helyedben megpróbálnám a barátnőddel megbeszélni, hogy neked nagyon hiányzik a szex és hogy ez egy nagyon fontos dolog, hiszen férfi vagy.

Tapasztalat, hogy a szerelem és a jó szex együtt verhetetlen. Lehet, hogy visszatérne a szereteted is iránta.

L23

2011. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

HA MÁR ÍGY GONDOLKODSZ AKKOR HAGYD EL MERT HA SZERELMES LENNÉL AKKOR EZ A KÉRDÉS MEG SE FORDULNA A FEJEDBEN!!!!!

HA PEDIG NEM VAGY SZERELMES AKKOR JOBB NEM HÚZNI ELŐBB UTÓBB ÚGYIS VÉGE ÉS MINÉL KÉSŐBB A LÁNYNAK ANNÁL JOBBAN FÁJNA.

DE EGYET JEGYEZZ MEG, NE VEDD EL A SZÜZESSÉGÉT HA MÉGIS BEADJA A DEREKÁT MERT INKÁBB OLYANNAK ADJA AKI SZERETI ÉS VELE IS MARAD. ÍGY A JOBB MINDKETTŐTÖKNEK.

2011. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt, az egy dolog hogy nem akar vele lefeküdni, de a kérdező írásából az jött le hogy SEMMI MÁST se akar. Egy normális kapcsolathoz hozzá tartozik a szexualitás, ilyen vagy olyan mértékben. Nem értem egyesek miért esnek neki a kérdezőnek, teljesen természetes dolog hogy ha valaki szerelmes, akkor vágyik a másikkal való szexre is, és ha ez a vágya hosszú ideig kielégítetlen marad, az nagy stresszt jelent, és kiábránduláshoz vezet. Túl sok romantikus filmet néztetek gyerekek. Én is ismertem olyan fiút akinek majdnem egy évig húzta a leányzó az agyát, a srác szerette nagyon, ezért kitartott, de ő se bírta idegileg, egyfolytában más lányokról álmodozott, hiába imádta a barátnőjét, és amikor oda került a sor, hogy végre lefeküdtek volna, már annyit frusztrálódott a srác, hogy már nem érdekelte a dolog, és szétmentek.

Nem muszáj közösülni ahoz, hogy egy fiatal párnak nemi élete legyen. Sőt, kifejezetten ideális lenne a szexualitást fokozatosan bevezetni az életbe, és nem egyből a közepébe ugrani, és a közösüléssel kezdeni, amikro valami isteni szikra folytán úgy gondolja hogy na most vagyok kész... És ez nem csak az én véleményem, hanem tapasztalt szexuálpszichológusok véleménye is (ti. hogy a lánynak a legideálisabb ha már kialakult az orgasmuskészsége, mire a közösülésre kerül sor)

Ebben a lányban viszont FÉLELEM van a szexualitással kapcsolatban, ami nagyon nem jó dolog...

Én azt tanácsolom, próbálj meg beszélni a lánnyal. Sanszos hogy a normális felvilágosítást se kapta meg. De nem vagy pszichológus, hogy a félrenevelésének a problémáját te oldd meg 16 évesen. Ha belátható időn belül nem történik előrelépés, hagyd el, és keress más lányt, mindenesetre ne az legyen az ismerkedésnél a mérvadó szempont hogy hajlandó lesz-e szexelni veled, vagy sem!

2011. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom szegeny barátnődet, hogy ilyan balúl sűlt el az első kapcsolata... Most még a farkad hajt, de 4-5 év múlva már bírnád szex nélkül hónapokon át, csak legyen egy szűz barátnőd, aki nem akar egyből lefeküdni veled... Csak ki tudja, hogy akkor találsz-e még hozzád illő szűz leányt... Lehet csak a 11-12 évesek között...


Emiatt a dolog miatt érzed úgy, hogy már nem szereted? Nézz mélyen magadba! Neked nem okozna örömöt egy olyan leánnyal együtt lenni, akinek a p!csájában nem járt még másnak a faxa? Nem lenne jobb úgy együtt lenni valakivel, akivel nem szex lenne, hanem szeretkezés?

Ám ha nem szereted, beszélhetünk itt neked, ígyis-úgyis a másikhoz fogsz menni, akinek csak a farkad kell 2-3 alkalomra, aztán majd úgyis megun, s téged lecserél...

2011. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hagyd el szegény barátnődet, talál magának valaki mást, aki remélhetőleg megbecsüli...

Amúgy tényleg fiatal vagy még...

2011. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia!!

Kìsértetiesen emlékeztet ez a sztori an én elsô szerelmemre...kb 10 éve tôrtént.. Kôztûnk soha nem tôrtént aktus, annak ellenére, hogy soha nem voltam azòta sem olyan szerelmes... és ô sem... én is 15 voltam mint a kisbaràtnôd, és a baràtom 1-el idôsebb... én kb fél éven keresztûl hùztam az agyàt, de nem szàndékosan, màr éppen kezdtem volna oldòdni, szerintem csak hetek kérdése lett volna, addigra màr elég sok mindent felfedeztûnk egymàson, mìgnem egy iskolai szalagavatò bàlon ôsszevesztûnk valamin és otthagyott... Ne mondjàtok, hogy nem szeretett, imàdtuk egymàst , de rettenetesen gyerekek voltunk mindehhez... Na szòval, ô ôsszejôtt egy oszttàrsnôjével, majd év végén megbukott és osztàlytàrsak lettûnk... Egy évig azt kellett néznem, hogy minden szûnetben jôn a tôrpebarbija és megy a nyalifali... Szerinted? Nem lett volna jobb, ha lefekszem vele? vagy ha ô egy kicsit kitartòbb? De ezen màr kàr ràgòdni, csak 4 évûnkbe telt érzelmileg tùl lenni egymàson, itt a legfontosabb kérdés, nem az hogy most legyen szex vagy ne legyen, hanem hogy mennyire szereted? MENNYIRE SZERETED???

2011. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

Én azt nem értem miért sajnálja mindenki a kislányt. Mindenkivel előfordul életében, nem is egyszer, hogy elhagyják. Ez elég természetes dolog. fiatalok, ismerkednek, van hogy szerelem lesz, van hogy nem. A kérdező felismerte hogy nem szerelmes, ezért el kell hagyni a lányt. Hibáztatható akkor lennél kérdező, ha folytatnád ezt a kapcsolatot, lefeküdnél vele úgy hogy már tudod hogy nem akarod őt igazán, aztán meg elhagynád. Ez elég kegyetlen dolog egy ilyen fiatal lány esetében. De az, hogy nem vagy szerelmes, és megmondod neki hogy te abbahagynád, abban nincs semmi rossz.


32/N

2011. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!