Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel 3 hónapja együtt vagyunk,de most megismerkedtem egy lánnyal.A mostani barátnőmnek én vagyok az első barátja,nagyon sokat jelentek neki,és szeret.Viszont én már nem vagyok szűz és nagyon kívánom őt,ő pedig még fél és nem akar olyan dolgokat.A lány akivel megismerkedtem ő pedig belemenne viszont nem tudom hogy feladjam e ezt a kapcsolatom az új lányért,vagy megbeszéljem e a dolgokat a mostani barátnőmmel.Annyira nincs szívem hozzá hogy szakítsak vele,de már úgy érzem nem szeretem.Elkeseredtem és nem tudom mit tegyek.16 éves vagyok és a barátnőm is,az új lány 15 éves.(Azért írtam ide a kérdést mert ebbe a kategóriába úgy vettem észre olyanok írnak akik tapasztaltak e téren.)

Bocsánat ha hosszú lett.


2011. márc. 23. 00:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Hacsak a farkad hajt, inkább hagyd el, és legyen az új. Persze később meg fogod bánni, de kár ámítani, mert ha tényleg szereted várnál rá.
2011. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.Az egyik felem azt mondja hogy fiatal vagyok nem kell komoly kapcsolat,ráér később,a másik felem azt mondja hogy ha igazán szeretem megvárom.

Mindenesetre köszönöm a válaszod,ment a zöld kéz.

2011. márc. 23. 00:51
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az elsővel.

Jobb a barátnődnek is, ha olyan barátja van, aki értékeli.

2011. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom le leszek pontozva, de szerintem inkább hagyd el. Kicsit kegyetlenség, de ettől függetlenül ha valamelyikőtök már nem érzi jól magát a kapcsolatban vagy hiányol valamit és a másik nem hajlandó "változni" (természetesen 15 évesen még egyáltalán nem kötelező szexelni), akkor jobb váltani.

Lehet, hogy megbánod, lehet, hogy nem.

2011. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,hogy úgy érzed,már nem szereted.Saját magad megválaszoltad a kérdésed:ha nincs érzelem,nincs kapcsolat sem,ne tedd tönkre a lány lelkét,lépj tovább,tisztességesen,becsületesen!
2011. márc. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Sverdans:politika rovatban sokszor vitáztunk már :))

Egyébként köszönöm a válaszokat,várom a továbbiakat.

2011. márc. 23. 01:12
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
na itt nem fogunk :))
2011. márc. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed már nem szereted, és sexelni sem akar, akkor ne maradj. Nagyon fiatalok vagytok még, keresgéljetek nyugodtan. Nagyon óvatosan, de valósan mondd meg neki te mire vágysz, de megérted, ha Ő még nincs erre kész te pedig nem akarod erőltetni, vagy hogy esetleg rosszul döntsön, és úgy gondoltad még fiatalok vagytok ismerkedhettek másokkal is. Nekem is volt ráadásul 18 évesen, aki megmondta amit tudtam, hogy engem akarna feleségül, de még nem tart ott, és most mást akar amit én még nem, tehát maradjunk ennyiben. Fájt, de bírtam hogy őszinte. Remélhetőleg megérti a barátnőd. Jobb hamarabb, mint később az ilyesmit lerendezni.
2011. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból azt érződik, hogy a jelenlegi lánnyal nem csak a szex, pontosabban annak a hiánya a probléma. Sajnálatból, szánalomból sose folytass kapcsolatot, ennek a lánykának úgy látszik még tapasztalatokra van szüksége.

És neked is, úgyhogy ami jön, köszöntsd, ami megy, engedd!

2011. márc. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el a mostanit, majd lesz neki egy szerető barátja, te meg a másikhoz való vagy. nem bántásként mondom ;)
2011. márc. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!