Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel 3 hónapja együtt vagyunk,de most megismerkedtem egy lánnyal.A mostani barátnőmnek én vagyok az első barátja,nagyon sokat jelentek neki,és szeret.Viszont én már nem vagyok szűz és nagyon kívánom őt,ő pedig még fél és nem akar olyan dolgokat.A lány akivel megismerkedtem ő pedig belemenne viszont nem tudom hogy feladjam e ezt a kapcsolatom az új lányért,vagy megbeszéljem e a dolgokat a mostani barátnőmmel.Annyira nincs szívem hozzá hogy szakítsak vele,de már úgy érzem nem szeretem.Elkeseredtem és nem tudom mit tegyek.16 éves vagyok és a barátnőm is,az új lány 15 éves.(Azért írtam ide a kérdést mert ebbe a kategóriába úgy vettem észre olyanok írnak akik tapasztaltak e téren.)

Bocsánat ha hosszú lett.


2011. márc. 23. 00:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az meg hûlyeség, aki az mondja, hogy ha màr ilyenek megfordulnak a fejedben, akkor régen veszett fejsze nyele... Mindenhol van elbizonytalanodàs, minden nagy szerelem, hàzassàgban elôfordul... Csak nem mindegy, hogy mi a vége... A szìvedre halgass, nem tizenévesen kell hajszolni a nôket, hanem huszon vagy azon felûl...amùgy is nehéz a kamaszkort tùlélni, szerintem ilyenkor az a legjobb ha az ember tartozik valakihez, ha szeretik és viszontszeret... Majd ha egyetemre mész vagy csak melòzol sokkal màsképp fogod làtni ezt a "mindennôt rôptében" dolgot!! Szerintem az, hogy a làny àrtatlan fizikailag is egy hatalmas kincs, ha tényleg szereted ôt és mégis elhagyod egy ribiért, akkor nagyon sokàig fogod bànni... Szòval? mennyire szereted?

utolsò voltm

2011. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,arra jutottam hogy megbeszélem vele ezt a témát.Egyébként nem az a helyzet hogy nem szeretem mert igen de elbizonytalanodtam ahogy írtátok is.
2011. márc. 23. 11:49
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem azért bizonytalanodtál el,mert a másiktól kapnál sex.et,ettől pedig nem.De sose felejtsd el,soha ne hagyd el azt akit szeretsz egy olyan miatt aki tetszik,mert lehet hogy az majd otthagy téged egy olyanért cserébe akibe viszont ő szerelmes.

Ti döntésetek,hogy együtt-e maradtok vagy sem.Próbáljátok ápolni és újra fellobantani a tüzet a kapcsolatotokban.Ha viszont nem megy,akkor jöhet a B.tered...

Csak okosan :)

Lola

2011. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted a barátnődet, akkor egyértelmű, mit kell tenned. És ha jól értem, az új lánnyal is alakult már valami, hiszen nem ajánlkozna fel csak úgy egy idegennek, gondolom. Még csak 16 vagy, nem egy felnőtt, sok éves kapcsolattal a háta mögött, nincs akkora felelősséged. Sokszor leszel még szerelmes te is és a barátnőd is. Engedd csak el. Egy beszélgetést azért még megérdemel a kislány, mielőtt elhagyod.
2011. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!