Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a magány? én...

Nagyon rossz a magány? én félek töle.

Figyelt kérdés
kaptam egy munkalehetöséget,ami miatt el kellene költöznöm,egyedül laknák,semmiképp nem szeretnék lakotársat,párom van,de külföldön dolgozik és csak két hetente vagyunk együtt.mit tennétek a helyembe?21L
2011. márc. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mennék.Én is féltem a magántól, de meg lehet szokni.Ha nagyon egyedül éreznéd magad vegyél valamilyen háziállatot.
2011. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnél lakótársat? Egy csomó pénzt megspórolnál és nem lennél magányos.

Én nem tudom elképzelni, hogy egyedül lakjak, pláne hogy mint valami vénkisasszony, dédelgessem a macskáimat.

Lakótársam viszont volt már egy csomó, és eddig mindegyikkel nagyon jól kijöttem :)

22N

2011. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha áldásos
2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert amugy a barátommal mennénk külön,csak mivel messze dolgozik azért lennék egyedül.arra is gondoltam,h öcsém szeptembertöl abba a városba fog járni suliba és addig nálam is lakhatna,igy anyáéknak is jo lenne,hétvégente meg haza járna...vagy ez is rossz ötlet?
2011. márc. 24. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.Ez is jó ötlet.lesz neki helye, te meg nem leszel egyedül.
2011. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!