Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Sok választ...

Nagyon fontos! Sok választ kérek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Engem a suliban folyton elkapnak. Most azért akarnak egy jó páran megverni,mert állítólag beszóltam az eggyik o.társamnak,aki flegmázott velem,de csak annyit mondtam neki,hogyha bolond,akkor ne írogasson. Ma megyek bulizni,és félek hogy elkapnak ott azok,akik meg akarnak verni. Anyuék nem akarnak máshova átiratni,folyamatosan mennek körülöttem a balhék,de általánosban is mindig megtaláltak engem a hülyeségeikkel,meg most is. Mit csináljak hogy végre nyugton haggyanak? És az a legszebb hogy nemis csináltam semmit. :O De állítólag a volt bnőm nem engedte hogy elkapjanak,ahhoz képest tuti elfognak. Már gyűlölök suliba menni,mert folyton pikkelnek rám. Most egy pár hónapja átmentem egy másik osztályba,ott is mindig célpont vagyok. :'(

16L


2011. márc. 25. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Tök őszintén?

Bocs, hogy ezt mondom, de ha valaki MINDIG célpont és mindenki utálja, akkor nem mindenkivel van baj, hanem veled. Olyan nincs, hogy egy normális embert mindenki utáljon. Az oké, hogy ellenségek mindig vannak, na de ez már túlzás.

Vagy a másik: milyen iskolába jársz? Tele van esetleg cigányokkal és te vagy az egyetlen fehér ember? Vagy fordítva? Csak tippelgetek.

Esetleg túl kirívó az öltözködésed? Vagy olyan elveket vallasz, ami másoknak zavaró? (netán hippi vagy, vagy punk, náci, ilyesmi?)

Vagy ami még lehetséges, mindig kell a tömegnek valaki, akit utálhatnak, lehet, hogy azért te vagy, mert hagyod magad?


Csak spekulálok, van esetleg valami egyezés?

2011. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány,és mondom hogy nem szoktam beszólogatni. Mondták hogy dilis a csaj,de hogy ennyire..Amúgy cigány. Meg nem értem..ő kezdi,de én kapok.
2011. márc. 25. 13:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megértelek, mert velem is volt hasonló.Sok oka lehet, hogy miért pikkelnek rád, nálam az volt a baj, hogy az arcom minden véleményemet, érzésemet tükrözte így nyitott könyv voltam mindenki számára.Azóta szűntek meg a problémáim, mióta megtanultam a pókerarcot, és azt, hogy szeretettel közeledek mindenkihez, bármilyen véleményem van is az illetőről.
2011. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én általánosban vidékre jártam, egy kisvárosba, a suli televolt cigányokkal, agyilag fejletlenekkel, prolikkal stb. Velem is ezt csinálták, én kitűnő voltam, ők nem, meg akartak verni, suli után megvártak, ha valamikor új ruha volt rajtam, akkor azért, ha ki volt simítva a hajam, azért, ha nevettem, azért. Nagyon durva volt, mindennap remegő gyomorral mentem be. Aztán 8. után felköltöztünk Pestre, most egy jóhírű belvárosi gimibe járok, rengetegen szeretnek, tisztelnek, sosem kell félve bemennem. Itt is vannak fura emberek, de egy szál kisebbség nincs, inkább csak olyan nagyszájú plázacicák, de velük jól kijövök. Tapasztalatból mondom, ha jól öltözöl és kedves vagy, mindenki a lábaid előtt hever. Szerintem neked is egy suliváltás segítene, mert így ki fogsz készülni. ÉN már kihevertem a dolgokat, de néha visszatérnek a régi emlékek, a sok megaláztatás a semmiért. Beszélj szüleiddel, mondd el, hogy tönkre fogsz menni, engedjék, hogy átmenj máshova, valami jobb iskolába, ahol nincsenek prolik. Milyen tanuló vagy?
2011. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nem értem miért kell engem folyamatosan piszkálni,bántani. :'( Kaptam már verést,kaptak már el elég rendesen,de akkor is csak azért,mert beszóltak,és mert nem ugrottam egy csajnak,aki azthitte hogy övé a világ. Remegő gyomorral megyek énis suliba,állandóan megtalálnak. :S Sajnos nem vagyok jó tanuló,nagyon sokat könyörögtem már a szüleimnek,de ők hajthatatlanok.
2011. márc. 25. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Ne menj oda bulizni

2. Válts iskolát. Szülőket leültetni, megmutatni a verések nyomait. Megmondani nekik, hogy vagy velük együtt intézed vagy te magad veszed irányítás alá az életedet, és te magad intézed el hogy más iskolába járhass

3. Beszélj az iskolapszichológussal és az iskolaigazgatóval hogy mit tudnál te tenni annak érdekében hogy átjelentkezhess egy másik iskolába


Engem is elgyepáltak kis koromban, hiába kértem nem írattak át (mert az hosszú macera - mondták) helyette gyomorvérzésem lett, és befelé fordultam -na ez mennyivel jobb?...és az elsővel ELLENTÉTBEN nekem nem volt semmi stiklim, fehér voltam a fehérek között, és csak azért bántottak, mert NEM AKARTAM mást bántani ÉS NEM VOLTAM DÖGLÖTT HAL AKI ÚSZIK AZ ÁRRAL...meg akinek ha azt mondják hogy ugorj a kútba...

2011. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Aj, nagyon rossz lehet:( Még ha nem is vagy olyan jó tanuló..de egy olyan suliba igazán átmehetnél, ahol azért normálisabbak az emberek. Tönkre fog menni a kamaszkorod, mielőbbi váltás kéne. Szüleid miért nem foglalkoznak ezzel a dologgal? Meg kéne velük értetni, hogy rosszul vagy ettől, mindig remeg a gyomrod, érettségizni sem tudsz majd rendesen, ha odakerül a sor.
2011. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azért bántják a kérdezőt, mert vele van a baj! A tizenévesek közében divat megalázni a másikat, ha látják valakin, hogy visszahúzódó, csendesebb, akkor rászállnak!! Főleg, ha hagyod magad!! Én is jártam így, belém kötöttek cigányok, nem álltam le velük vitázni, aztán meg rám szálltak. Nyisd ki a szád, hadd lássák, hogy meg bírod magad védeni! Ha így sem megy, akkor valami msát kell kitalálni. :S
2011. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek olyanok mint a férgek. El kell az összeset taposni. Ha hagyod, hogy piszkáljon, fogja is csinálni. Állj oda elé, és kérdezd meg mi baja van. De a suliban vagy a területén csináld ezt, mert ha megüt, vagy bármi, akkor ezért kirúgják. Tudom, hogy nehéz, és hogy félsz. De egyszer meg kell tenned. Ha nem ezek fognak megverni, és nem itt, akkor majd mások. Állj ki magadért, legyen tartásod! Inkább kapj egy pofont, de viseld méltósággal, és üss vissza nagyobbat! Mint, hogy menekülj.
2011. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem akarnak átiratni,mert azt mondják akkor új könyvek kellenek. Öcsém..a mostani is jó oda szerintem,ugyanaz van benne. Már félve megyek bárhova is. Az lenne a legjobb ha magántanuló lehetnék,de úgyse fogják engedni.
2011. márc. 25. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!