Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miez a levél? Mit tudok...

Miez a levél? Mit tudok tenni? Gyors választ kérek!

Figyelt kérdés

Ma jött egy levél,pontosan nem tudom mi van benne,nem nekem jött,hanem apunka,de azt tudom hogy összejött nekem az 50 igazolatlan,és félek hogy az van benne hogy megvonják a családi ptólékot. De apunak is hiába könyörgök hogy tegyen át másik suliba mert itt tönkretesznek,nem érdekli,és azt mondta ha megvonják,akkor intézetbe ad. Már intézetet is néztek. :|

Mit tegyek? Tuti kifog akadni.


2011. márc. 29. 12:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
attól hogy még kikészít a suli még be kellett volna járnod.Engem vertek is néha, mégis bejártam mert úgy voltam vele hogy már csak 2 év és vége plusz sulin belül átkérheti magát az ember egy másik osztályba.Ezzel már sajna nem tudsz mit kezdeni mert elolvassa a levelet vagy felhívják telefonon és ennyi.Max elmehetnél diákmelóba hogy bizonyítsd te jó gyerek vagy és a pénzt berakhatnád a közös kasszába
2011. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Szólnod kell az iskolába és a gyerekvédelmet is keresd meg! Sajnos egyedül nem tudod ezt megoldani, ha már az apukáddal nem sikerül elintézned! Fel a fejjel és sok sikert neked!!!
2011. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De azt nem értem,hogy hogyan gyűlt össze ennyi?! :O Mikor hiányoztam,vittem igazolást,nem vágom. :S És ha eldugom a levelet,és később adom oda?
2011. márc. 29. 12:15
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
és mivan ha nem az van benne?
2011. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Lehet nem az van benne. Próbáld felbontani úgy, hogy ne látszódjon meg, mikor visszaragasztod és nézd meg mi van benne.
2011. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
93%
Ha később adod oda, attól nem oldódik meg a helyzet...
2011. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Az csak rosszabb lesz. Gondolj bele, nem megy a családi, a szüleid bemennek reklamálni, és tök égő nekik az ügyintézőtől megtudni..


Ha már ahhoz voltál elég nagy hogy önkényesen lógj a suliból, ahhoz is legyél, hogy vállald a tetted. Nem kifogás az, hogy piszkálnak. 50 igazolatlant ez nem magyaráz.

2011. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha eldugod a levelet, csak még jobban tetézed a problémát: miután apukád nem fog jelentkezni, azt fogják gondolni, nem érdekli az egész. Őt is megbüntetik. Akkor jobb lesz???? Ha már zsiványkodtál, legyen meg benned a zsiványbecsület is, vállald, amit tettél!!
2011. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Remek tanács, a mérges apa biztos megnyugszik, ha felbontotta a postáját a "takonypóc kölyke"...


Ne bontsd fel. És valóban: ha akkor nagylegény/lány voltál, amikor lógni kellett, akkor most is legyél az...

2011. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
ennyi igazolatlan simán összejöhet, és gőz felett nyisd fel a levelet;)ha pedig tényleg az te magad add oda apádnak a levelet hogy lássa van benned becsület és nem félsz az ítélettől.
2011. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!