Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom es az unokatestverem...

Parom es az unokatestverem osszemelegedtek?

Figyelt kérdés
Hetente legalabb egyszer szoktunk egyutt menni egy uditore vagy kavera.Mindharman 21evesek vagyunk.En tobb mint 2eve vagyok a parommal.Az unokatesom viszont csak 2-3honapja van valakivel.Feltunt nekem,hogy nagyon jol elbeszelgetnek ketten,mintha en ott se lennek,sooot meg volt olyan hogy vendegloben lassuztak egyet(tancoltak).Engem nagyon sokszor kiakaszt,es mindig beszelik a kozos elmenyeiket.Szerintem legkozelebb olyannyira be fogok sokkolni,hogy odamondok mindkettonek ,utana felallok es otthagyom oket.Amugy meg egymaskozt telefonszamot is csereltek valamikor.
2011. márc. 26. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges, de beszélgess erről a pároddal, hogy te így érzed. Aztán majd meglátod mit mond, reagál. Kíváncsi lennék rá, ha megosztanád velünk...
2011. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Majd egy kozos kavezas alkalmaval mikor mar nagyon betelik a pohar kerdorevonom mindkettot.De tuti hogy nekik allna feljebb es nekem mondanak "te hulyeee vaaagy"...es neznenek bamban.De latok amit latok,nem vagyok azert en sem hulye,illetve se nem vak.
2011. márc. 26. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem melegedtek össze,de jó úton haladnak.Intézd úgy hogy ne együtt menjetek üdítőzni,feltéve ha a párod és az unokatesód nincsenek összeláncolva.Ha mégis,akkor is legyél nyugodt mert ha megcsal akkor annyit is ér,nem kár érte.
2011. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom...
2011. márc. 26. 13:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg úgy néz ki hogy valami alakulóban van közöttük.Szerintem előtte beszéld meg a pároddal hogy téged nagyon zavar ahogy viselkedik. És ha akkor sem változik semmi, küld el a fenébe. Az unokatesódnak meg mond meg, hogy milyen rendes tőle hogy millió szabad ember közül pont a te pároddal akart kikezdeni. Amúgy, engem is piszkálna ha a párom ezt csinálná velem!
2011. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Eleg szemetek mindketten.Egyik rokonom,masik pedig...


Idegesito,hogy milyen jol elviccelodnek egymassal,meg a parom szebben beszel vele,mint velem.Es jobban elvannak.Na de valamelyk nap betelik a pohar es akkor majd menjenek isten hirevel.

2011. márc. 26. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt nincs már mit megkérdezni. tudom h nehéz,de legyél te aki szakít,h méltósággal léphess ki a kapcsolatból. az asztalborogatást nem ajánlom,ha higgadt maradsz,az jobban kiakasztja a párod. négyszemközt szépen mond meg neki: te hülyének nézel,pedig nem vagyok az. azt hiszed vak is vagyok,pedig több mindnet látok minta amit te kinézel belőlem. én többet érdemlek minte gy olyan embert, aki így bánik velem. ég áldjon!


többet nem érdemel ha így megaláz és hülyére vesz.


sok erőt!!!

2011. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a 13:44-esel én is egyetértek
2011. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...probalok majd helyesen cselekedni.
2011. márc. 26. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mivolt! Engem is kissé felhúzott a történeted.. Miért nem mondja, hogy kész vége, mire jó hogy előtted flörtöl?
2011. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!