Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa az unokatestvérem. Mit...

Furcsa az unokatestvérem. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremmel egy osztályba jártunk alapsuliba, de miután az utunk külön vált a továbbtanulás miatt,megváltozott.. Kérdeztem a rokonokat, h szerintük én meg-e változtam, h átkerültem középsuliba-mert azt hittem bennem van a hiba, h azt látom, h nem olyan mint régen-,de azt mondták, h én ugyan olyan maradtam. Szóval, csak a barátnőivel a "bandájával" járkál ide-oda, ha én hívom, akkor neki általában nincs ideje, ha ritkán hív valahová,aminek örülök, az uccsó pillanatban lemondja, valami ok miatt (mindig talál valami kibúvót). Hazudozik össze-vissza, azt hiszi, h én nem tudok az igazságról. Egyszerűen nem tud velem őszinte lenni...Egyszer A-t mondd a köv. pillanatban már B-t.Nem lehet semmit betervezni,mert nagysága a végén mást talál ki. Anyunak is már panaszkodtam és ő is észre vette ezt a változást. Ha nem az unokatesóm lenne,már rég megszüntettem volna vele a kapcsolatot, de ugye az ember nem tudja megválogatni a rokonait...Mit tegyek?:S Félek vele beszélni,mert félek h valami olyat mondok dühömben, h megbántom..:/ Érett,normális emberek válaszát várom!:) Köszönöm!:)
2011. júl. 29. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy unokatestvéred értékrendje megváltozott új iskola, új barátok és már nem igényli annyira a társaságod, mint azelőtt. Változó korban vagytok, ő egy kicsit radikálisabb változásokon esett át, szerintem valamilyen szinten tartsad vele a kapcsolatot majd kinövi és rájön, hogy mégis csak illene tartani a kapcsolatot az unokatestvérével.
2011. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) tartani fogom vele,mert nincs választásom szóval... :) Csak mert mikor a családi életében problémák adódtak,akkor mindig hozzánk rohant,most meg... itt vagyunk :) Nem kellene elfelejteni, h honnan jött.. :)
2011. júl. 29. 18:33
 3/4 édua93 válasza:

Nézd, valószínűleg ő változott meg, megtalált egy bizonyos társaságot, ami ezek szerint, lehúzza.

Nem tehetsz túl sok mindent, azzal, hogy beszélnél a fejével, és rávilágítanál erre, nem érsz el sokat, hiszen az a társaság az állandó környezete.

És igazad van abban, hogy az ember a rokonait nem tudja megválogatni.De nem is kell.És nem kell a kapcsolatot megszüntetni, mert hidd el, ha te nem koslatnál utána, már nagyjából megszűntnek lehetne tekinteni.

Hagyd, had járja a saját, útját, ha észhez tér, úgyis megtalál, de még megvan az új emberek, új dolgok, új barátok, új élmények varázsa.És ez ellen nem tudsz mit tenni.De annyit igen, hogy ezt elmondod neki is.Figyeld meg mit mond.Itt nincs más csak az egyenes út.

valószínűnek tartom, h. neked, ő volt az igazi pajti, de neked is nyitnod kéne más emberek felé, mert így csak magadat rágod, fölöslegesen.Mint minden emberi kapcsolat, ez sem egy emberen múlik, gondold ezt meg!

2011. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz!:) Nekem is van más baráti társaságom,egy nagyon jó parti, csak azért az unokatestvérek az életed 1. barátai.. tudok fontossági sorrendet állítani barátok és rokonok közt! :)
2011. júl. 29. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!