Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "szivatja" egy pasi a...

Miért "szivatja" egy pasi a barátnőjét? Ha lehet így fogalmazni.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy mikor felhívtam a páromat, hogy megkérdezzem mégis mi újság vele és egyáltalán mi a helyzet most kettőnkkel? (ugyanis úgymond kicsit összevesztünk) És megkérdeztem azt is, hogy gondolt-e rám, hiányoztam-e neki. Azt mondta hogy este gondolt rám. Kicsit rosszul esett hogy csak este jutottam eszébe.. És kérdeztem hogy mi jutott eszébe? És erre azt válaszolta, hogy jó lenne egyet du*ni. Most csak azért ilyen mert szivatni akar?? Mert egyébként kiderült, hogy ő volt megsértődve és azért nem keresett, várta hogy én hívjam, mert hogy én beszéltem vele flegmán. Aztán már le akartam tenni a telefont mivel nem jutottunk úgymond semmire a beszélgetésben. És akkor elkezdi még húzni az időt, mesélt 1-2 dologról... Aztán mondta hogy menjek át hozzá, de én meg mondtam hogy nem megyek. de hát ő sem jön. :S Annyit mondanék még nektek, hogy egyébként ő elég makacs és sértődékeny! szóval néha olyan mint egy gyerek! Pl ha este fél 11kor eszébe jut hogy ő éhes, és hozzak már kaját, én már fáradt vagyok mondom neki hogy a konyhába együnk ne a szobába mert nincs kedvem 3x-ra behozni meg kivinni mindent, akkor ő megsértődik és ő akkorinkább nem is eszik. Erre behozom a kaját és akkor már nem kell neki és elfordul aludni. Láttok összefüggést a 2 dolog között? Lehet hogy minden téren ilyen sértődékeny és makacs és most csak direkt szivatni akar? :(
2011. márc. 27. 22:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket hogy normálisan válaszoljatok, gondoljatok bele abba hogy lehet e a 2 viselkedés között összefüggés!!! Nem hinném hogy 5 év után csak szexre kellek neki.

Írjatok kort és nemet is légyszi.

2011. márc. 27. 22:47
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hány éves a szerencsétlen? mi bárkinél legyünk aki éhes az hoz magának kaját, senki nem a csicskása a másiknak

sőt felajánljuk egymásnak hogy majd én majd én behozom neked...

szerintem madzagon rángat ez a pasi te meg jobbat érdemelnél

mégis mennyi idősek vagytok?

2011. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

boccs 22:48as vagyok, nem akartam paraszt lenni csak érdekesnek találom ezt a viselkedést

nem lehet hogy kiszeretett belőled de szexre még jó vagy? reálisan kéne átgondolnod és észrevenni a hibákat.... csak mert énse vettem észre annó sokat mert egyszerűen nem akartam észrevenni el akartam hitetni magammal hogy minden a legnagyobb rendben van

2011. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Olyan jó lenne belelátni a fejébe, és tudni hogy mit gondol valójában? 1 órát beszéltünk, elég sok mindenről, jövőről stb. De nem derült ki számomra hogy nem szeret. Inkább csak az hogy szivat. Főképp abból, hogy én már le akartam tenni a telefont és ekkor elkezdett másról beszélni.

Huszonévesek vagyunk

2011. márc. 27. 22:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál én nem arra következtetek hogy csak a szexre kellesz neki. Vagy tényleg nagyon sértődékeny vagy csak kihasznál. Ez alatt azt értem hogy van kit du*gnia és van aki kiszolgálja tehát meg van minden ami általába kell az "életben maradáshoz" egy pasinak. Ott vagy neki te és nem kell keresnie csajt akivel dugni akar, nem kell neki kimennie a konyhába ha épp éjjel éhes, mert te kiszogálod. Ugráltat és aztán ha valami nem úgy van ahogy ő akarja megsértődik, mert tudja hogy akkor úgy is megcsinálod. Szerintem nem szeret már téged. Ha fontos lennél neki akkor az álítólagos makacsságát és sértődékenységét legyőzné, mert te mindennél többet jelentenél neki. Mérlegeld a helyzetet. Gondold végig, mi mindent kaptál a kapcsolatotoktól és mi rossz ért benne. Te ismered, neked kell tudnod hogy jó e a kapcsolatotok vagy nem. A leírtak alapján és biztos hogy otthagynám. Van nála millió jobb pasi.
2011. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Olyan nem lehet benne, hogy túl büszke volt ahhoz, hogy bocsánatot kérjen, vagy ha bocsánatot kért, akkor nem érezte elégnek? És azzal próbálta kompenzálni a veszekedés miatt keletkezett űrt magában, hogy próbált veled kedélyesen elbeszélni?

Én ilyen vagyok. Ha megbántom párom, és tudom, hogy rosszul tettem, nem jogosan sértődtem be, akkor próbálok vele minél boldogabban elválni, hogy jó legyen a lelkemnek. Én akkor beszélek minden féléről, szexről jövőről és akkor nem akarom ennyire letenni.

2011. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos otthon már eléggé megszokta hogy minden elé van téve. Otthon az apját és őt is kiszolgálják.


És amúgy azt mondta, hogyha én otthagyom őt, akkor neki nem kell senki, mert eddig már 3 befulladt kapcsolata volt, ez lenne a 4. És hogy ő már nem akar mást megismerni, mindenkivel csak a baj van, inkább egyedül lesz.

2011. márc. 27. 22:59
 8/16 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. A párom is makacs és sértődékeny. Én a telefonos szituációból arra gondolok, hogy csak egy gyerekes hiszti volt és próbált volna békülni. És az hogy este gondolt rád...na ez sztem tipikusan az hogy már csak azért is szurkállak egy picit. Az én párom is ilyen hogyha összekapunk, akkor direkt bánt az ilyen megjegyzéseivel. Én mindenképpen látok összefüggést a két dolog között, csak azt nem tudom, hogy miért van. Az elejétől fogva ilyen, vagy nemrég kezdődött...
2011. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok ő minden téren ilyen. És régebben is ilyen volt. A legelején is ha nem tetszett neki valami akkor besértődött és magyarázkodni kellett neki meg kedveskedni vele.
2011. márc. 27. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem dobod?
2011. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!