Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "szivatja" egy pasi a...

Miért "szivatja" egy pasi a barátnőjét? Ha lehet így fogalmazni.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy mikor felhívtam a páromat, hogy megkérdezzem mégis mi újság vele és egyáltalán mi a helyzet most kettőnkkel? (ugyanis úgymond kicsit összevesztünk) És megkérdeztem azt is, hogy gondolt-e rám, hiányoztam-e neki. Azt mondta hogy este gondolt rám. Kicsit rosszul esett hogy csak este jutottam eszébe.. És kérdeztem hogy mi jutott eszébe? És erre azt válaszolta, hogy jó lenne egyet du*ni. Most csak azért ilyen mert szivatni akar?? Mert egyébként kiderült, hogy ő volt megsértődve és azért nem keresett, várta hogy én hívjam, mert hogy én beszéltem vele flegmán. Aztán már le akartam tenni a telefont mivel nem jutottunk úgymond semmire a beszélgetésben. És akkor elkezdi még húzni az időt, mesélt 1-2 dologról... Aztán mondta hogy menjek át hozzá, de én meg mondtam hogy nem megyek. de hát ő sem jön. :S Annyit mondanék még nektek, hogy egyébként ő elég makacs és sértődékeny! szóval néha olyan mint egy gyerek! Pl ha este fél 11kor eszébe jut hogy ő éhes, és hozzak már kaját, én már fáradt vagyok mondom neki hogy a konyhába együnk ne a szobába mert nincs kedvem 3x-ra behozni meg kivinni mindent, akkor ő megsértődik és ő akkorinkább nem is eszik. Erre behozom a kaját és akkor már nem kell neki és elfordul aludni. Láttok összefüggést a 2 dolog között? Lehet hogy minden téren ilyen sértődékeny és makacs és most csak direkt szivatni akar? :(
2011. márc. 27. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha ma otthagytad volna ezt a pasit,már akkor is késő lenne...Ennyit fűznék hozzá.Gondolom,tudod,miért...Azért,mert Téged minden téren kihasználnak,amit gondolom,Te is jól tudsz,csak nem akarod észrevenni,inkább szemet húnysz felette.Nem éri meg!
2011. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a típus elvárja, hogy minden körülötte forogjon. Ha valamit rosszul csinál és ezt felhánytorgatják neki, akkor kiakad, hogy miért ilyen bunkók vele az emberek, sértődötten elvonul, és elvárja hogy a párja a bocsánatért remegjen, ő pedig nagy kegyesen megbocsát, persze nem ingyen: elvárja hogy utána extra kegyes bánásmódban részesítsék, hiszen most hálásnak kell lenned amiért visszafogad.

Hozzászokott, hogy minden úgy történik és akkor, mikor neki kedve tartja. Egyáltalán nem akar másokhoz alkalmazkodni.. Soha nem száll le a magas lóról, gyakran érzékelteti milyen szerencsés is a párja, amiért ilyen jó pasit fogott ki mint ő, ami természetesen nem igaz, de ezzel eléri, hogy a lány még jobban teperjen utána, hiszen csajok tucatjai csapnának le a srácra minden másodpercben, amikor valamiért is elhanyagolná őt.

Nem képes bocsánatot kérni, mert sérti a büszkeségét, ha a barátnőjének - akit jóval a saját rangja alatt képzel el - van igaza egy kérdésben. Nem hallgatja meg az érveket, folyton a saját dolgait ismételgeti, és ha a lány tudja hogy igaza van, ezért nem tágít, akkor kénytelen elterelni a beszélgetés fonalát, mintha minden rendben lenne. Ugyebár ez elég éretlen, gyerekes viselkedés, egy felnőtt férfi ne féljen bevallani, ha valamiben tévedett.

Soha nem fog megváltozni, ez a viselkedésminta a génjeibe van kódolva. Nem azért szeret, aki vagy, hanem mert személyedben megtalálta azt a nőt, aki elviseli és teljesíti minden óhaját, szeszélyét, de bármelyik más hasonló csaj megfelelne neki. Persze nincs belőlük túl sok, ezért vegetál melletted. Az előző 3 csaj is gondolom megelégelte a társaságát..

Ő tényleg a teremtés koronájának hiszi magát, és aszerint viselkedik az "alattvalóival"..

2011. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem őszinte, ezt a legkönnyebb kiismerni, értékelhetnéd ;)


De ne várj tőle kb semmit se, mert önző is, állj így te is hozzá aztán annyi.

2011. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:)

A férjem pont ilyen, mint a te párod.


Szeret téged. Csak az imidzsét nem akarja rombolni vele, hogy beismerje. :) Ha el tudod ilyennek fogadni, akkor meg kell értened az ő nyelvén szóló dolgokat is. A gondolt rád este,hogy jó lenne... egyfajta bocsánatkérés a részéről. Csak olyan béna hozzá. Nem egyszerű együtt élni valakivel,akinek ennyire fontos a saját büszkesége. Én úgy fogom fel, hogy ez az ő saját hülyesége, nem igazán tud kihozni a sodromból még ha tuskó volt egy-két alkalommal sem. Mondom neki, hogy gratulálok most felülmúltad magad nagyságos úr, aztán csinálok mindent úgy, mint régen. Hidd el, olyan szépen magukba tudnak szállni, hogy csak na. És észreveszik, ha ők voltak a hunyók. Csak neked meg észre kell venned, hogy mivel is akarta kifejezni, hogy ne haragudj.


Még most döntsd el, hogy kibírod-e ezt további éveken át. Ne foglalkozz azzal, hogy vele mi lesz, keres-e újabb kapcsolatot. Azt oldja meg ő ahogy akarja. Csak a magad szempontjait vedd figyelembe.

Mi 12 éve élünk együtt így. Tökéletesen megfelel mindkettőnknek, szeretjük egymást a mai napig, és talán nagyobb vitánk nem is volt sosem. Bár ehhez az is kell, hogy én ne vágjak mindig mindent a fejéhez, ami nem úgy alakul, ahogy a normális kapcsolatokban. :)

2011. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, a párod egyke, még az is lehet, hogy késői gyerek, akit nagyon vártak, hogy megszülessen, emiatt pedig folyamatosan ő volt az első helyen, kiszolgálták, elnéztek neki mindent. Ő meg kicsit megmaradt a kisgyerek szintjén, aki elkezd hisztizni, hogy megkapja, amit akar. Nagyon ügyesen alkalmazza az érzelmi zsarolást, bűntudatot kelt benned, hogy nem jól viselkedsz vele.

Gondold végig, hogy tudnád-e ezt így éveken, évtizedeken keresztül folytatni. Hogy mi lenne akkor, ha nemcsak őt, hanem a gyereketeket is ki kellene szolgálnod. Egy darabig biztosan, de kell az, hogy ne legyél csicskás. Bár van, aki szívesen, önként van ebben a szerepben, de ha már feltetted a kérdést, akkor valószínű, hogy zavar. De ha csak ez zavar, akkor próbálj vele erről beszélni. Ne azért maradj vele, mert ha elhagyod, milyen rossz lesz neki (ez is zsarolás a részéről), hanem mert szereted. Ha igazán akar, valamennyit tud változtatni a viselkedésén, de nem lesz könnyű, hosszú ideig élt úgy, hogy kiszolgálták. De nem az a fontos, hogy te akard, hanem ő lássa be, hogy ez neki is jó lenne.

2011. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia,ez az ember önző.Neked kell tudnod,hogy elviseled-e,tudsz-e mellette élni évekig,ill. egész életedben.Szeret téged,csak egész egyszerűen önző.Nehéz az ilyen emberrel,de biztos vannak jó tulajdonságai is.Egyébként az én férjem dettó ugyanez.
2011. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!