Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mész ki külföldre...

Miért nem mész ki külföldre dolgozni? Mindenki mondja, hogy külföldre kell menni munkát vállalni, mert ott többszörösét keresed. Te miért maradsz mégis Magyarországon? Család miatt vagy más is van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%
Nincs kivel. Félek egyedül. Még van 3 hónap a suliból,amit mindenképpen befejezek. De ha lenne megfelelő lehetőségem mennék.
2011. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint nem akarom itt hagyni anyukámat. Meg nem olyan egyszerű azért kimenni.
2011. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam kint dolgozni ,akinek nincs kis gyereke ajánlom,hogy merjen és próbálja ki.Még kevesebb nyelvtudással is érdemes.
2011. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

1.Szüleimet nem hagynám itthon

2. Nyelvhiány/tanultam én 3 éve, de a jelenlegi m.helyemre nem kellett így el is felejtettem./


Úgy ennyi.

2011. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
78%

Itt vannak a szerettem is a barátaim, a Nap rám is süt, akkor is boldog vagyok, ha 1500 forintos tornacipőben, otthonról hozott szendviccsel ülök ki az erdőbe hallgatni a szél zúgását, eldönthetem miben akarok hinni és miben nem, eldönthetem, hogy kivel akarok lenni - a szeretet, a barátság, a jóság és egyéb hasonló dolgok ingyen vannak.


Miért mennék hát ki, ha itthon is boldog vagyok?

2011. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Mehetnék, mert beszélek nyelveket, és a szakmám is keresett nyugaton (aneszteziológus rezidens vagyok). Viszont itt van mindenki, akit szeretek, és nekem ez sokkal többet jelent, mint a pénz. El tudok képzelni olyan helyzetet, ami rákényszerítene a távozásra, de minden porcikám tiltakozik ellene.
2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
73%

Ki mondta hogy nem megyek?:)

1 hónap és úgy hagyon el az országot mintha rakétából lőttek volna ki!

Szerencsére már megvan a melóm,havi 1200 euró,kajámat és a szállást álljál!

BY BY magyarország!!

2011. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
63%

Engem úgy neveltek, hogy tanuljak nyelvet meg egy szakmát, és menjek ebből a pöcegödörből.

Most ugyan könnyen beszélek, de amint eljön az ideje, akár egyedül is, de megyek. Itt van a család, a barátok, ez igaz. De ki tudja, milyen csodák várnak az emberre több száz kilométerrel arrébb?

15/L

2011. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
85%

19:45-ös vagyok!

Aki nagyon akar az talál munkát külföldön,de minimum nyelvtudás azért ajánlatos és ott már az ember tudja fejleszteni!

2011. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
76%

Én a szüleimmel nővéremmel, és a két keresztlányommal lakok.

Ha a lányok végeztek a sulival, lehet kiköltözik az egész család. De egyedül én se mernék belevágni, és nem akarom a szüleimet itthagyni. Nagyon szeretem őket, és ragaszkodok hozzájuk.

2011. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!