Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy atlagos csalad hogyan el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy atlagos csalad hogyan el meg Magyarorszagon? Most hallotam hogy Gyurcsany behozza allitolag hogy a csaladi potlekot is megakarja adoztatni? Miert engedi ezt a nep meg? Meddig mehetenek meg el?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy az igazságosság elve szerint adóztatják a csp-t. A közelben lakik egy család egy jó 100milkás villában. Nem házasok. Anyuka folyamatosan igényli az egyedülállóknak emelt szoc juttatásokat. A csp után se hiszem, hogy adóznának. Ő nem megy el dolgozni, mert minek, hisz úgyse kapna sokat, apuka meg vállalkozik, papíron minimálért. Az fog jó sok adót fizetni a csp után, aki amúgy is sokat fizet, mert becsületes bejelentett munkája van.
2009. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nagyon mocskosok:S
2009. febr. 4. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Hat meg egy valaki aki csak a hirekre van rakattanva...miert nem lattok az orrotoknal tovabb???
2009. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%
Akinek nincs még egy szakiskolai végzettsége sem ( vagy talán 8 általános sem)annak én is megadóztatnám a családi pótlékát.Legalább adózna életében egy keveset.Lehet GYES-t sem adnék.
2009. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én aki "jól" kerestem kénytelen vagyok 1 év után visszamenni dolgozni mert ennyi juttatásból felkopik az állunk. Szörnyű hogy dupla annyit fizettem havonta adóba mint amennyit most kapok. Aki soha nem dolgozott az is ennyit kap. Csoda hogy nem merek még egy gyereket vállalni?
2009. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egy rakas szar magyarorszag :S
2009. febr. 5. 03:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

en ezert leptem le jo messzire az oshazatol.... elegem lett az embertelen eletbol pedig akkor mikor meg en leptem jobb volt a gazadasag... igy 8 ev kulfold utan eszem agaban sincs visszakoltozni es nagyon orulok h uj hazara leltem egy sokkal tisztabb emberibb kornyezetben..

ajanlom aki teheti az lepjen...

2009. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy hallottam bruttó! 166 ezer ft tol akarja megadóztatni, na, most én keresetem bruttó 170 ezer, amiböl 100 ezret kapok kézhez, na most van két gyermekem, egyedülálló vagyok, ha most ezt megadóztatja, nem kapok még 100 ezret sem, hát köszönöm az államnak, föleg Gyurcsánynak, / hozzáteszem 20 éves munkaviszonyom van / gyerekeim 15 és 18 évesek, és a végzettségem sem csak ált. iskola! Hanem technikum.

De sajna az egészségügy ennyit ad.

Persze azt mondták a nagy keresetüek fognak csak adózni, hát köszönöm, ha Gyurcsánynak ez nagy kereset, ö is eléldegélhetne ezzel, bár hallom nekik is szükös a dolog mert el kell még az anyósát is tartani !! / haha/ Szegényke , nagyon sajnálom.

Hát meddig mehetnek el ? Még van egy évig még nagyon sok bajt tudnak csinálni addig, bár eddig is csak azt tették.

2009. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
en is 8 eve leptem le magyarorszagrol es nekem sincs eszem agaba se hazamenni :S
2009. febr. 5. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kegyetlennek hangzik, de én csak úgy adnék adózatlan családi pótlékot, ha legfeljebb 3 gyerek van, mind a három tanul (mindegy, hogy hol, csak tanuljon) és legalább az egyik szülő rendszeres munkahellyel rendelkezik.

Azért adóztatnám meg a 3 gyerek feletti családi pótlékot, mert aki annyi gyereket bevállal, az ne pótlékokból és segélyekből akarja felnevelni. (Természetesen a 3 és az alatti számú gyerekes családok se!)

2009. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!