Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom túltenni...

Miért nem tudom túltenni magam azon hogy mikozben nem voltunk egyutt mast vitt az agyaba a parom?

Figyelt kérdés
a baratom egyik hosszabb szunetunk kozben (osszevesztunk volt valamiert) osszejott egy masik csajjal es fojamatosan szeretkeztek egyutt, mikor meg kibekuloben voltunk azt mondta elhagyja a csajt .. mikor odaertunk hogy talalkozzunk a csajjal, a csaj megcsokolta ot ... mert nem tudom tultenni magam ezen? ennek mar fel eve, a parom szeret megbecsul, tudom mindig engem szeretett es mikor rakerdek azt mondja azert tette mert a baratnoje volt(azert szeretkezett vele) pedig nem is kivanta, ... vajon igaz ez? miert nem tudom tultenni magam rajta???
2011. márc. 29. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem voltatok akkor együtt, így nem csalt meg téged, semmi rosszat nem tett ellened. Engem inkább az foglalkoztatna, ha senkivel nem feküdt volna le, az nagyobb probléma lenne.
2011. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A választ csak Te tudhatod!
2011. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hááát... én nem itélkezem, mert velem különb is megesett... de aki szerelmes, az nem tud olyan gyorsan továbblépni, hogy 1 nap-1 hét múlva egy másik csajjal szeretkezzen éjjel-nappal. Az bánkódik, az megsérül... az nyalogatja a sebeit. És eszébe sem jut a fájdalom és a düh miatt, hogy másik nővel/ffival folytassa.

Én nem hiszem, hogy halálosan szerelmes votl a párod beléd.

2011. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
első... magyarázd már meg, hogy miért az adna okot aggodalomra, ha nem feküdt volna le senkivel? :O
2011. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem egy het utan fekudt ossze masal hanem 7 honap utan ... es akkor is szuntelen keresett ...
2011. márc. 29. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem tudnám túltenni magam ezen. Hiába nem követett el "bűnt" és lehet, hogy én fogom fel rosszul, de nem tehetek róla, egész végig kísértene és valószínű megmérgezné a kapcsolatunkat. Nem is vagyok híve a felmelegített kapcsolatoknak.
2011. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valószínű nem igaz, hogy nem kívánta. Hisz, ha valakit nem kíván a férfi akkor a pöci sem áll fel. Vagy én gondolom rosszul?
2011. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy vele kellene maradnod. Én voltam ilyen helyzetben, és megölt a kínlódás, folyton ezen járt az agyam, teljesen elvette minden életenergiám. Én nem tudtam kezelni, és joggal, mert a volt barátom egy megbízhatatlan ember, akiben nem véletenül nem tudtam megbízni. Elképzelhető, hogy lenne olyan, aki mellett egy ilyen helyzet után is megnyugodhatnék.

A baj az, hogy te nyilván kifaggadtad, tehát féltékeny típus lehetsz, olyan, aki nem tudja kezelni az ilyen dolgokat, hogy más kellett a barátjának akkor. És össze jösz vele újra, tehát egy olyan helyzetbe sodrod magad, amiben nap mint nap ezen kell rágódj. Nem túl jó párosítás. Vagy szakítsatok, vagy beszéljétek ezt át jól a barátoddal, ha alkalmas rá.Ha meg tud nyugtatni, vagy ha meg mersz benne bízni, akkor esetleg működhet.

2011. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért mondta, hogy nem is kívánta, mert azt gondolta, te ezt akarod hallani. 7 hónap hosszú idő ám, az embernek vannak bizonyos szükségletei. És ha magányos volt, hát megesett. Nem volt vesztenivalója sem. Ha folytatni akarod vele, ezen túl kell lépned valahogy. Ha mindig a felszínen tartjátok a témát, akkor csak az időt vesztegetitek.
2011. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
bizni bizok benne szaz szazalekosan de a multon nem tudom tultenni magam, mar nem egyszer beszeltuk at de hiaba... es igen feltekeny tipus vagyok :(
2011. márc. 29. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!