Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csütörtökön meghalt a húgom,6,...

Csütörtökön meghalt a húgom,6,5 évesen, hogy lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés
Rákos volt, elég rég óta és csütörtökön feladta :( A dolgon csak ront, hogy én is pont ennyi idősen lettem rákos, csak más fajta, és én meggyógyultam, és most úgy érzem miattam kellett meghalnia. Tudom, hogy iszonyú nagy hülyeség, de egyszerűen nem tudom kiverni a gondolatot a fejemből. Annyira hiányzik és úgy fáj, hogy ilyen korán meg kellett halnia. Nem is magunkat sajnálom, ezerszer ekkora fájdalmat kibírnék, ha ő újra élhetne, hanem őt, amiért ilyen hamar véget kellett érnie az életének
2011. aug. 22. 21:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, fogadd őszinte részvétem! Ne magadat hibáztasd :(
2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem.Belegondolni is szörnyű abba,amit leírtál.
2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Hailey13 ***** válasza:
100%
erre nem lehet mit írni :/ ne hibáztasd magad tényleg. sajnálom..:(((
2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag ez el fog kísérni egész utadon. Túltenni magad rajta nem fogod soha. Szörnyű lehet. Meg kell élni a gyászfolyamatot. Van egy nagyon jó könyv ehhez: Verena Kast: Oldás és kötés. Csak ajánlani tudom.

Őszinte részvétem!

2011. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magad! Nem te tehetsz róla :(

Fogadd őszinte részvétem. Nyugodjon békében :(

2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Te miért lennél hibás?

Élj helyette is.

Részvétem.

2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem! nem te vagy a hibás ne emészd magad emiatt egy idő után enyhülni fog a fájdalom. még egyszer őszinte részvétem de szerencsésnek mondhatod magad hogy te legalább meggyógyultál.
2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Megrázó történet, könnybe lábadtak a szemeim. És bár nem tudok segíteni, tanácsot adni, fogadd őszinte részvétem! Legyetek erősek, s gondoljatok arra, hogy a húgodnak talán jobb így. Természetes, hogy fáj, nagy tragédia ez, de így talán jobb neki, hogy nem szenved már!

Mégegyszer fogadd részvétem, és kitartást kívánok nektek!

2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:( Semmiképp nem te vagy a hibás, nincs felelős, egyszerűen sajnos ez történt, ki tudja, miért. Támogasd anyukádat lelkiekben, az idő majd segít...
2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
erre nem nagyon lehet mit írni csak is annyit, hogy őszinte részvétem!
2011. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!