Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van apámnak?...

Szerintetek igaza van apámnak? Szerintem nagyon nincs!

Figyelt kérdés

Hajazött,tök ideg volt,mert tesóm mais ellógott suliból. Engem szidott le megint,csak tudnám miért. Mindig rajtam tölti ki mindenki a haragját. Most este bnőm rámírt hogy mikor megyek suliba,mert beteg vagyok,és mondtam hogy a jövőhéten. Mert lesz vmilyen helyesíró vagy nemistudom milyen magyar verseny,és szólt hogy engem is visznek. De ahoz kell egy fehér ruha meg egy elég magas sarkú cipő,ő meg rögtön azzal jött,hogy ilyet bármikor csinálhatok,hogy szólok valakinek hogy írjon ilyet. De ha egyszer olyan ruha kell,és még ő van kiakadva. De az nem gáz hogy tesóm lóg,meg kavarja a szart,áááh..az mért is lenne az. :D

16L


2011. márc. 29. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak méregből mondta, majd megenyhül holnapra.
2011. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A HELYESÍRÁSI versenyhez miért kell nagyon magas sarkú cipő???

A fehér ruha nálad blúzt akar jelenteni?

2011. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó,most nem az a lényeg hogy itt hogy írok. :D

Nem tudom,barátnőm mondta,de észrevettem hogy általában mindenkin az van,és a fehér ruha nem blúz,hanem ruha. :D Nem tudom minek kell így kiöltözni.

2011. márc. 29. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit gyakorolj! Becsúszott pár hiba itt is! :)
2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És most apukád ezen akadt ki,hogy ilyen ruha kell?vagy mi?nem értem pontosan,hogy mi a problémád.Amúgy meg lehet,hogy pénzkidobásnak tartja,hogy egy alkalom miatt megvegye neked ezt a ruhát és valahol igaza is van.Nem tudnád esetleg úgy megoldani,hogy valamelyik barátnödtöl/unokatesodtol kölcsönkérsz egy olyan ruhát ami megfelel erre az alkalomra?
2011. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"De ahoz kell egy fehér ruha meg egy elég magas sarkú cipő,ő meg rögtön azzal jött,hogy ilyet bármikor csinálhatok"


Mármint mit csinálhatsz bármikor?

2011. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy értette,hogy ilyenkor bárkinek mondhatom,hogy: Te figyelj,írdd már le pls. ezt meg ezt,mert új ruha kéne. Szerintem ő így értette. De van egy csomó ruhám,tudja hogy nem vagyok ilyen.
2011. márc. 29. 22:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem rád volt ennyire kiakadva, csak rajtad csattant az egész. Én megértelek téged is, és hogy szükséged van arra a ruhára, de vmennyire azért apudnak is igaza van. Nem tudom h álltok anyagilag, de egy alkalom miatt megvásárolni egy ruhát nem túl ésszerű döntés, csak ha abszolút megoldhatatlan másképp. (én pl. esküvőkre sem veszek soha külön ruhát, pedig azt az ember többször is fel tudná venni, de az adott helyzetben mindig úgy tűnik, h a közeljövőben úgysem venném fel többször.) Szal szerintem előbb próbálj meg kölcsönkérni, hátha van vmelyik bnődnek egy fehér ruhája, biztos szívesen kölcsönadja egy délutánra. 16 éves vagy, légy egy kicsit kreatív, vagy nézd meg turiban, lehet találsz valami egyszerű tök jó fazonú kis ruhát. ;)
2011. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek neked a helyesírási versenyhez fehér ruha, és magas sarkú cipő...sima ünneplő és ünneplő cipő már meg sem felelne?
2011. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,nem én döntöm el miben leszek,részemről annyi is elég lenne. :D Bnőm szerint a tanár ezt mondta,akkor az úgy is van.
2011. márc. 29. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!