Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyunak, egyátalán...

Mit mondjak anyunak, egyátalán ez mire jó az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú osztálytársam aki tönkre teszi a cuccaim. A tolltartóm alkoholos filcel színezi be (ki sem nagyon jön) Körzőm szétszedi, a ceruzáim elfaragja. Rottling hegyeim szétszórja. Nekünk is pénzből van, ezekért anyuék megdolgoznak. :( Tudom hogy van akinek 100% rosszabb. De nekem ez is rossz mert ha anyu megkérdezi hogy mit csináltam a tolltartómmal azt kell hogy mondjam hogy összefirkáltam. Meg hogy én teszem tönkre a cuccaim. Nagyon nem jó ez így. ez már a Január óta most történt meg másodszor. :( Vigyázni próbálok a cuccaimra és nem tudok, mert valaki egy pillanat allat tönkre teszi. :(

(témakör direkt)

13L


2011. márc. 29. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk ez utoljára alsóban volt divat. Gondolom kipécéztek,valahogy vakard le őket magadról és ne hagyd magad!
2011. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ciki, de kérlek mondd el anyukádnak! Ő majd tudja, hogy mit kell tegyen, és tisztában lesz vele, hogy nem te teszed tönkre!
2011. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad. Miért nem mondod meg anyukádnak? Miért vállalod magadra?
2011. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok úgy tünni az osztály szemébe hogy én anyut behívatom ilyen "marhaság" miatt. Mert ez másnak nem gond, nekem meg szomorú tény. Mert lehet hogy ezek amiket tönkre tesznek csak 500 ft-ba kikerül, de ha minden héten másikat kell venni, akkor az már nem csak 500ft lesz.
2011. márc. 29. 22:20
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek vállalod magadra? Mond cask meg neki szépen. Miért ne mondhatnád el?
2011. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy az hogy 2-szer megtörtént, nem nagy dolog. De holnap is ugyanez lesz, megint. Viszek új tolltartót azt is össze firkálják majd. Tudom.
2011. márc. 29. 22:21
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg otthon, hogy az osztálytársaid alsós szinten működnek, és nem tudod mivel leszerelni őket. A szép szó nem használ, azt meg nem fogják fel hogy ez nem jó poén.

Tedd hozzá, hogy nem tudod mit csinálj, mert nem akarsz hisztisnek tűnni, hogy egyből behívod az anyukádat, mert akkor meg azzal fognak piszkálni a következő két évben.. Találjatok ki együtt valami megoldást.

2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én biztos szólnék anyukámnak vagy osztályfőnöknek!Nem szabad hagynod,hogy a fejedre nőjjenek!
2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"ma 22:20"


Nem akarom mert akkor utánna én lennék az utálatos köpcis. :( Anya meg az egyik fiú anyukája egy munkahelyen dolgoznak és attól félek hogy megmondaná neki, és büntetést kapna, és megverne.

2011. márc. 29. 22:23
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Jó, ne haragudj, de akkor szenvedj ha hülye vagy. Akkor vállald magadra, ennyi.
2011. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!