Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre 2 férfit...

Lehet egyszerre 2 férfit szeretni? (olyan mintha az ember 2 kapcsolatban lenne)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok arról, lehet egyszerre 2 férfit szeretni? Az egyik pl az ember párja már évek óta, nagyon sok olyan tulajdonsága van amit lehet benne szeretni. A másik pedig NEM szerető, hanem vele el tudnánk képzelni egy kapcsolatot, de a másikat sem akarjuk feladni, ezért vele titkos kapcsolatba kezdünk, úgy hogy egyék férfi se tudjon a másikról. Lehetséges az ilyen? Van/volt valakinek egyáltalán ilyen kapcsolata? Mit gondoltok erről?

Kort/nemet mindenféleképpen írjatok.


23N


2011. márc. 30. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről már sokat beszélgettem Én is ismerősökkel.Szerintem nem lehet egyszerre két férfit szeretni,sem nőt!Én nem tudom elképzelni,hogy lehet,és nem is lehet erről meggyőzni.
2011. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet kettőt szeretni, de az olyan is. szerelmesnek lenni viszont csak egybe lehet. ha te azt hiszed kettőbe vagy akkor valójában egyikbe sem
2011. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért érzed úgy, hogy a másik férfit is szereted, mert meg vannak benne azok, amik a párodban nem.
2011. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet. Nehéz megszervezni, de nem lehetetlen. Ha ügyesen csinálod arra is van reményed, hogy mindkettö elfogadja a másik "létezését" is
2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretni biztos, hogy nem lehet egyforman mind a kettöt. Az lehet, hogy az egyiket jobban szereti az ember, de a masiktol nem kepes elszakadni, akar az emlekek, az együtt töltött evek, a megszokas, a biztonsag erzete miatt, de a dolognak ugyis mindenkeppen vege szakad, tehat tartosan igy biztos, hogy nem lehet elni. Egy idö utan vagy a harmadik fel nem birja tovabb a mellekvagany szerepet, vagy a meglevö kapcsolat megy tönkre, azert mert kiderül a dolog, vagy mert a masikkal mar tul sok lesz az erzelem, es önkent lep ki az illetö a kapcsolatabol. Sajat tapasztalat:-(
2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretni lehet ezret is.

Szerelmesnek lenni nem lehet egyszerre több emberbe, csak egybe.

2011. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokféle válasz érkezett, de te azt kérdezted, lehet-e egyszerre két férfit SZERETNI. Lehet. Az egyiket szép csendes, ragaszkodó szeretettel, a másikat lángoló, soha el nem múló szenvedéllyel. Az egyik a biztos támasz, a "betegségben-egészségben", a másik a szenvedély, a tűz. Az egyik a szeretet, a másik a szerelem. Az egyik a biztonság, az összebújva tévézés, a jóéjt puszi- jóreggelt puszi, a másik az őrjítő hiány, a már-már fájdalmas viszontlátás, a remegő vágy, sóvárgó tekintet, féktelen éjszakák.

Van ilyen. És működhet akár 10 éve is.

2011. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:38

Szerintem ez az az eset, amikor egyiket sem szereti az illető igazán, és kellene egy harmadik, akiben megvan minden, mert így az előző kettő is csak hülyítve van.

Persze működhet, nem mondom, hogy nem. Csak értelmét én nem látom.

2011. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!