Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszehazasodnatok testileg...

Osszehazasodnatok testileg fogyatekos emberrel?

Figyelt kérdés
Pl. akinek az egyik alkarja muvegtag?
2011. márc. 31. 07:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne? Ugyanolyan ember ő is, mint a többi, legfeljebb nem úgy ölel át, mint más, és nem tud olyan dolgokat megcsinálni a ház körül, mint más. Nekem van egy szomszédom, aki vonatbalesetben veszítette el az egyik lábát, és az egyik kezét, mégis boldog családi életet él, van egy gyönyörű kisfia, és csinos felesége.
2011. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Nagyon válogatós vagyok, ami a külsőt illeti.
2011. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretjük egymást,rendes ember,akkor igen! Nem a külső számít,hanem a belső értékek !
2011. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretem,miért ne?
2011. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mert akkor is nagyon nehéz az élet, ha testileg teljesen egészséges társam van. A mai világban úgy is nehezen élnek meg a családok, ha a férfi és nő egyaránt dolgozik. Egy testileg fogyatékos ember pedig nagyon nehezen találna magának munkát. Kitartanék a férjem mellett, ha elveszítené valamelyik végtagját, de önként nem választanék magamnak ilyen társat. Nem tartom magam anyagiasnak vagy pénzéhesnek, de nem akarom még jobban megnehezíteni a saját magam és leendő családom életét.
2011. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ.


Ha pl egyik karja lenne mű,oké...de ha lába nem lenne,már nem,nem tudom elképzelni az életem egy kerekesszékessel,nekem férjnek olyan férfi kell,akire fel tudok nézni,és ezt minden értelemben értem (én is elég sikeresnek mondhatom magam,ugyh az átlag embert barátnak bármikor,de férjnek soha)


De ha párommal lenne bármi,nem lenne kérdés,hogy kezek-lábak nélkül is vele lennék...

23/N

2011. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 öregvarázsló ***** válasza:
74%

Valamilyen szinten mindenki fogyatékos.Hisz senki sem tökéletes.

Tehát válaszom: Igen.

2011. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
A házasságnak szerelem az előzménye. Ha már a szerelem ki tudott alakulni, akkor a házasságnak sem lenne akadálya.
2011. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindamellett egy szeretetre méltó ember, akkor úgy érzem igen.

Nekem az egész testem pikkelysömörös és van párom, pont ma ötödik éve. :)

21/L

2011. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Niktoon válasza:
81%
Én 3 évig éltem egy olyan férfival, akinek a bal keze és lába rövidebb volt pár centivel, mint a másik. Így állandóan sántított és a bal keze használhatatlan volt. Én mégis szerettem. Ha szeretsz valakit a külső nem számít. A szépség múlandó ezt soha ne felejtse el senki!
2011. márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!