Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg aki beteg és fogyatéko...

Tényleg aki beteg és fogyatékos ők napról napra visszafele fejlődnek minél idősebbek lesznek?!

Figyelt kérdés
Sajnos nekem van 2 ilyen unokatestvérem is. Az egyik egy 23 éves lány.. Már azon a szinten van, hogy ő terhes (akárhányszor találkozunk mindig ezt hajtogatja, hiába mondtuk már el neki, hogy nem lehet az ha megvan a menstruációja és nincsenek rosszullétei..) és ma azt mondta neki egy KRUMPLI(!!), hogy köteles teherbe ejtenie saját magát.. Komolyan kérdezem ennyire visszafejlődhet valaki????? Néha olyan mintha direkt csinálná , de nem hiszem.. Sajnos beteg. Járt pszichológushoz is, de szerintem már neki sincs türelme hozzá 2 értelmes mondata sincs szegénynek.
2011. nov. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ilyen súlyos a helyzet, akkor orvos kell, pszichiáter szakorvos, nem pszichológus.

A pszichológus nem beteg embereket gyógyít, hanem segít azon, aki lelkileg rászorul.


Pontosan milyen betegsége van az unokatestvérednek?

2011. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, pszichiáterhez járt.. Már elvileg nem jár és fogalmam sincs miért. Nem tudom konkrétan milyen betegsége van. Tegnap voltam nála látogatóba mentem hozzá, hogy puszit adok neki és csak állt bámult kifele az ablakon. Mikor az anyja mondta, h hát itt vagyok akkor fordult meg és adott ő is. (nem süket..) Msn-re szoktam vele beszélgetni már ha lehet annak hívni. És néha teljesen értelmetlen és felesleges dolgokat ír be csak úgy. Pl: OB tampon, kaja pia nő, meg énekeket.. Nem tudom mire vélni. Kérdezek tőle valamit, nem ad konkrét választ csak ilyeneket, hogy valamit, valamiért..
2011. nov. 3. 19:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Jav.: Tegnap voltam nála látogatóba. Mentem hozzá, hogy puszit adok neki és csak állt bámult kifele az ablakon.


*Msn-en


Így hibátlan :))

2011. nov. 3. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem inkább skizofréniának tűnik, amiről el tudom képzelni, hogy idővel súlyosbodik.
2011. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!