Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bánik velem ilyenkor...

Miért nem bánik velem ilyenkor normálisan?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó, ha megjön neki a menstruációja akkor bunkó velem, és úgy beszél velem mint ha én nem ember lennék. Meg teljesen megzavarodik. El vár tőlem valamit egy másik emberrel szemben, az a másik ember megharagszik rám az végett amit elvárt. Utánna meg ha nem teszem meg Ő haragszik meg. De miútán megtettem azútán már nem kellett volna, és maradok egyedül a sz*rba (már bocsánat)


De a legrosszabb az az, hogy a LB-je vagyok Állítolag, de elég sűrűn bunkó velem.

Miért nem tisztel?


2011. márc. 31. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Menstruációs időszak alatt általában a nők "megzavarodnak", ezt a hormonok okozzák. Tudtommal.:)

De ezt a viselkedést már lehetne korlátozni, hogy ne ilyen szinten bukjon ki!!!

Beszélj vele!

És ne hagyd azt, hogy utasítgasson, főleg ne negatív irányba!


Sok sikert!

2011. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem Őt , csak ez nekem nagyon rossz. Mert a bunkóságnak is van egy határa. Azt meg meg kéne tartani.
2011. márc. 31. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát pontosan.
2011. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, már úgy érzem jól vagyok, csak meg kellett nyugodnom kicsit :)Köszönöm
2011. márc. 31. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Was ist "LB"? Amúgy meg az olyan napokon, amikor ketyós, kerüld el jó messzire.
2011. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
azért legyél férfi, és mondd meg neki, hogy ne szórakozzon, ha tudja, hogy megjön neki,akkor fogja be a száját és próbáljon meg emberként viselkedni, vagy ne szólaljon meg. Mindennek van határa!
2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

ez azért már tényleg túlzás de nekem is nehéz volt szilveszterkor mosolyogni amikor hatalmas menstruációs görcs jött rám,ha pasi vagy megsúgom az olyan mintha egyfolytában tökön rúgnának szünet nélkül.De tény hogy még ilyenkor is én inkább csendes leszek nem pedig szemét.

25/N

2011. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hallottad? Legyél férfi!

Amúgy olyankor, amikor nincsenek piros-betűs ünnepek, mondd el neki, hogy milyen hülye szokott lenni.Nem hiszem, hogy nem fogja tudni miről beszélsz.Mondd el neki, hogy ez neked szar, mindig te végzed el a piszkos munkát, és eleged van belőle.Ha nem érti meg, akkor nem az LB-d!

2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi az az lb??
2011. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
LB =? Legjobb Barát(nő)
2011. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!