Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi marad a melegeknek idős...

Mi marad a melegeknek idős korukra?

Figyelt kérdés

Ha a szépség és a fiatalság elmúlik, család sincs, akkor milyen öröme lehet egy meleg férfinak idősebb napraira?

A társadalom peremére szorul akivel senki nem foglalkozik?


Vagyis: Mi lesz velem 20-30 év múlva?


2011. márc. 31. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Mi marad a melegeknek idős korukra? Hmmmmm. A hideg...Bruhahahahaha
2011. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Úgy érzem, most nagy vitát indítottál el.

Egyébként nem tudom, nekem már van családom melegként.

2011. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
idősek otthona ugyan mi
2011. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
És mi marad a heteróknak? Azt hiszik szülnek pár gyereket, és akkor mi van? Lehet rájuk sem fog nézni vagy a világ másik végére költözik. A család az nem egyenlő a gyerekkel. A gyerek csak a család része. Ha a többi családtagod, tesód, anyád, apád, párod akárkid (mert valaki csak van) nem törődik veled az nem azért van mert így kell lennie hanem mert valamit rosszul csinálsz.
2011. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De amíg egy "szomszéd bácsi" aki a feleségével él esetleg tiszteletet és rokonszenvet kelt, addig egy öreg bácsi akiről annyit lehet tudni, hogy életében meleg volt inkább csak sajnálatot és undort kelt?

És ezt most a legnagyobb sajnálattal gondolom így őszintén. Mivel ismerem az emberek többségének a gondolkodásmódját.

2011. márc. 31. 20:38
 6/17 anonim válasza:
11%
Hát csak a lényget vesztik el. Nem lehet gyerekük. Cinkes..
2011. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Jaj de együgyű vagy, mi maradna szerinted?


Sörözés, horgászás, sátrazás meg a

nagy kártyapartik, akár vetkőzős is ;)


amúgy ne hidd, hoyg a család a minden, miylen gáz már amikor a járókeretes vénembert a saját unokája szivatja az meg nem bírja utolérni, hogy lecsapja.


Ez a család dolog engem is aggazstott egy ideig, bár én hetero vagyok, de mostanában már egyre kevésbé foglalkoztat.


Minek család, annak hogy aztán majd 15 évesen átbssza a fejemet a saját kölyköm, és a tilalmam ellenére sutyiba bagózzon meg füvezzen a haverokkal ahogy én is tettem ezt apámmal? Vagy ha lányom lesz akkor meg mégrosszabb, havonta összevérzi a fél házat meg még a kanok is rajzani fognak már hajnalban a verandán.

2011. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Családtagok, és a Barátok! Ha jó ember vagy, akkor mindig is lesznek melletted olyan emberek, akikre számíthatsz! Mindenki értékes, és az értékei miatt és önmagáért is szerethető!
2011. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Attól még, hogy meleg valaki, van és lehet családja. Választhat párt, akivel leéli az életét.

Saját gyereke ugyan nem lehet, de annál aktívabb nagybácsi lehet.

A szakmájában ugyanúgy elismert lehet, mint egy hetero. Nagymamám 75 évesen is visszajár a régi munkahelyére segíteni a fiataloknak.


Egy melegnek a saját gyerek kivételével minden lehetőség adott, ami egy heteronak. Millió lehetőség van, egyet elvesztettél. Próbálj meg a maradékból találni néhányat.

2011. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretni való ember vagy, akkor melegként is van párod. Ha nincs senkid, akkor nem a nemi identitásod a bajod.
2011. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!