Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok azt mondaná nektek, nem veletek a legjobb a szex, hanem egy másik kapcsolatában jobb volt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 22:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Attól is függ hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt..de vszínű ezek után nem lenne kedvem sexelni vele...így úgy is vége lenne a kapcsolatnak!
2011. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%

22:33 vagyok

Ne legyetek már ennyire besértődősek.

Ha valami nem olyan jó, nem lehet mondani, mert azonnal hiszti van? ez csak tovább rontaná a helyzetet!


A lényeg az, hogy ha javítani szeretne valaki, a megfelelő formát válassza, ne bántóan fogalmazzon, persze. De igen, mondja, ha valami nem jó, ha valami bánt, ha valami másképpen jó lenne. Akár szex, akár más dolog a kapcsolatban.


Mindenkinél van jobb, okosabb, szebb, valamibb, te se vagy tökéletes, én se vagyok tökéletes, ez van, ebből nem kell drámát csinálni.


A szex pedig, ahogy írtam, mindkét féltől függ. Nem sértődni kell, hanem megoldani a problémákat.

2011. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
ez nagyon dúrva, nem tudom mit csinálnék ha ilyet mondana a párom de az biztos hogy utána már nem is kívánnám a szexet vele mert mindig ez járna az eszemben...nem tudom mit akart ezzel elérni, de szerintem ennek nem lesz jó vége.
2011. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Persze, ezt elő lehetett volna adni máshogy, pl ezt meg ezt szeretném, vagy ezen mondjuk szex közben rávezetni, nem vagyok egy prűd típus, de eléggé elment így a kedvem mindentől.
2011. ápr. 1. 22:45
 15/30 A kérdező kommentje:
ezen=erre, elnézést, ideges vagyok
2011. ápr. 1. 22:47
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
29/F. Nincs allando parkapcsolatom.Elonyben reszesitem a futo dolgokat.Messzirol jott ember azt mond amit akar de tenyleg sok csajjal volt dolgom.Ezzel csak Hangsulyt szeretnek adni a mondanivalomnak.Sose szabad olyat mondani a parodnak,hogy massal volt jobb.Mindig azt kell mondani,hogy ilyen jo meg senkivel sem volt.Ha szeretik egymast, meg kell erositenetek egymast es onbizalmat onteni a masikba.En nem vagyok finnyas de ha nekem egy parkapcsolatban azt mondana a csaj,h volt jobb massal nem lenne kedvem utanna vele lennem holott tudom,hogy ez termeszetes.Nem mindenhol Te vagy a legjobb.Van ahol igen,van ahol nem.Ez van de ezt sose szabad elarulni.Ezt soha.Ha valaki ilyet mond a parjanak ott bajok vannak,el kell gondolkozni.
2011. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ha a kérdező párja nem elégedett a szexxel, máshogy is előterjeszthette volna! Mondjuk megkéri hogy legyen bevállalósabb, elmondja mi izgatja, mit szerete kipróbálni, esetleg mi hiányzik neki, de az milyen taplóság már hogy az előző kapcsolatára hivatkozik? -.- Ez kb olyan, mintha valaki azt mondaná a párjának, hogy: az előző barátomnak sokkal nagyobb farka volt/az előző nőmnek sokkal jobb teste volt... Ilyenek 1 normális kapcsolatban nem hangzanak el sztem. :S Szóval kérdező, én is nagyon kiakadtam volna, és tuti hogy egy jó darabig nem engedném hogy hozzám érjen.
2011. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
22:55-os vagyok.Az elottem szolonak igaza van es azt ki is felejtettem.Ha nincs megelegedve a szexel vagy ki szeretne probalni valami ujat akkor azt nem olyan modon kozoljuk.
2011. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Burkoltan már azt is megkaptam, hogy egy volt barátnője milyen jó csaj :-D

...

2011. ápr. 1. 23:21
 20/30 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok a nő, ő a férfi.
2011. ápr. 1. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!