Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok azt mondaná nektek, nem veletek a legjobb a szex, hanem egy másik kapcsolatában jobb volt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 22:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
Gondoltuk, hogy te vagy a nő... :)
2011. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondott ilyet az elején de nem azt hogy jobb volt mert azt mondta velem a legjobb de bocs hogy így leírom sex közbe mikor berakta azt mondta jaj de jó szűk vagy mint Andi na kapott akkora pofont hogy rögtön lohadt:D:D:D
2011. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
És mit fogsz tenni kérdező? Van kedved így lefeküdni vele? :S
2011. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
hát...tökön rúgnám...
2011. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajna vannak még ilyen bunkó pasik. Már bocsi. Mert még ha így is gondolja akkor miért nem tudja megtartani magának a dolgot, oké, hogy őszinteség, de azt is gondolhatta, hogy ez neked rosszul esik.

Kérdezd meg, hogy neki, hogy esett volna ha te mondod ezt.


Nyugi, én is kaptam már ilyesmit a volt barátomtól amikor még együtt voltunk felhívott részegen és azt mondogatta mennyire nem vagyok jó nő. Nem esett túl jól, ezért is és még egy két hasonló beszólás miatt lett ex.

2011. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen megjegyzéseket tesz, akkor én azt mondanám viszlát, ha ennyire nem felelek meg neki sehogysem, akkor keressen megfelelőbbet. Nem szabad beérni az ilyen férfiakkal, és nem szabad, hogy elhitesse veled, hogy te sz*r vagy és hasonlók, legyen meg az önbecsülésed, kezdve azzal, hogy te ennél jobb férfit érdemelsz.
2011. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

megmondanám, hogy én is örültem, eddig tartott. Egyébként nekem a párom az első, úgyhogy nincsenek ilyen gondjaink:))

(és amúgy is jól megvagyunk ilyen téren...)

szerintem lapát...

2011. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Csalódnék benne, és valószínűleg nem tudnám megbocsátani, hogy ekkora bunkó volt, és kivágnám. Ilyet soha nem mondanék senkinek, akár igaz, akár nem. Egy kapcsolatban, amúgy sem ildomos volt barátnőkkel, pasikkal dobálózni...

Az már a múlt, most a jelen van így egymással törődünk.

2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Legalább őszinte és megoldást akar keresni és nem egyből kefél félre azzal a jobbal.
2011. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
A kijelentés egy veszekedés alkalmával hangzott el. Ha megoldást akarna, nem így vágta volna a fejemhez, szerintem.
2011. ápr. 2. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!