Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek, ha túl korán mondja el a fiú hogy szeret? Pl első randi útán, de komolyan gondolja. Vagy jobb ha később mondja el? Mikor a legjobb elmondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Éreztetni kell. Bocs. Nem vagyok lány. Pofázni bármit lehet, ha sokszor mondaná nekem egy csaj baromira irritálna.
2011. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alpok ***** válasza:
100%

Szerintem oda van érted. De szerintem 3. randi után jobban ismer téged és több oka van rá....


De csak bátran :D

2011. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp se mondd az 1. randin,még akkor se,ha 1000 éve ismered.kb 1-2 hónap múlva.

20l

2011. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
:D
2011. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ráér. Nekem a barátom állandóan mondogatja. Kicsit már zavar, hogy ennyire gyakran mondja. Kezdi elveszíteni az értékét. Én csak ritkán mondom neki, hogy én is, mert az olyan sablonos. Inkább hozzábújok, megcsókolom... A tetteimmel bizonyítom, hogy kölcsönös az érzés. :D
2011. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem tetszene-max.egy kivételes helyzet van,ha régóta ismertétek egymást és előtte barátok voltatok(de akkor sem igazán örülnék,szerintem a szerelem nem csak azt jelenti,hogy bejön a másik külső,belső tulajdonsága,hanem az is hozz átartozik,hogy megpróbáljátok együtt és kialakul egyfajta kötődés.Nekem pl voltak ilyen ismerőseim,hogy előtte évekig szinte legjobb barátok voltak,majd a vonzalom kölcsönös lett,de együtt már mégsem jöttek ki jól,pár hónap után vége lett.Sterintem pl ebben az esetben is felesleges "1."randin ilyet mondani).Más szituációban meg pláne...Nekem is mondta a barátom 1 hónap után(úgy,hogy mi szinte a 3.randin összejöttünk).Gondolom azt hitte,örülni fogok neki,hát nem.Szerintem felületességre vall,ha ilyen hamar "szerelmet" vallasz valakinek-mert nekem azonnal az fordul meg a fejemben,hogy neki mit is jelent ez a szó,mert nekem ez sokkal mélyebb dolog annál,nálam hónapokba tellt még kialakult.Másrészt annyira utálom amikor a szerelmet és a testi vonzalmat,fellángolást egyesek egy kalap alá veszik.

Szóval én egyáltalán nem örülnék neki,ezt egyébként sem csak mondani kell,hanem éreztetni is.

2011. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én akkor otthagynám. hol ismer engem 1. randi után???

L/19

2011. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Inkább mondja később, de az legyen őszinte.

15/L

2012. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy ferfi aki az elso randinkon mondta hogy szeret, persze hogy nem szeretett csak tetszettem neki, es latszott rajta hogy valoban szerelemre vagyik, de en ugy ereztem hogy nalam nem kapja meg! Ami erdekes a mostani parom meg 1honap utan en kerdeztem meg hogy szeret e es Nemet mondott!vagyis ugy mondta hogy nem vagyok szerelmes de tartok hozzad!Hogy gyuloltem magam:)) es ot is mert oszinte volt!En a mai napig nem mondom hogy szeretem,edig azota eltelt masfel ev, a tetteim magukert beszelnek...a parom meg ugyanugy oszinte es tenyleg akkor mondja hogy szeret ha erzi is azt!Azota mar a szerelme is elmult irantam:D
2012. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Volt már ilyen... Akkor is szánalmasnak tartottam... Mégegyszer lenne ilyen, szerintem pofán is vágnám. Engem ne szeressen első találkozásra, ez hazugság, ilyen nincs... (Lehet nagyon erős vonzalom a másik iránt elsőre... De az nem ugyanaz...)
2012. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!