Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, számít a...

Mit gondoltok, számít a korkülönbség, főleg ha a nő az idősebb? A férfi 24 a nő 38?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosszakarók, pletykálkodók, ferde szemmel nézők biztosan lesznek, de ha valós érzelmek vannak, akkor ez a korkülönbség szerintem még tök tűrhető. Ha 20/f és 50/n párosításról lenne szó, már ellenezném. Bár, itt a gyerek téma lehet esetleg érdekes, mert egy 38 éves nő, ha akar az életében gyereket, akkor már csak alig-alig van ideje rá, egy 24 éves fiú pedig lehet, hogy még várna vele. De ha ezt is normálisan meg tudják beszélni, akkor szerintem működhet a kapcsolat.

Én egyébként 24/l vagyok és 37/f a Párom.

2011. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nálunk fordított a helyzet én 24 férjem 35 éves. Nálunk sohasem számított. Igaz nekem ő az első nagy szerelem és úgy érzem az utolsó is, már több, mint 8 éve boldogan együtt.
2011. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom,de számít. Nekem volt olyan kapcsolatom,ahol a párom 16 évvel volt idösebb,akkor voltam 20 éves. Nagyon szerettem, 4 évig voltunk együtt,de a korkülönbség érzödött. Ő már inkább otthonülös volt,én meg kirándulós. Ő már szeretett volna gyerekeket,én még vártam volna 3-4évet. Igy,hogy a nő az idösebb pláne. Gondold el,40-45 évesen azért már látszik az idő múlása a nőn. A pasi meg élete teljében lesz,tapadnak majd rá a tizen-huszon éves pipik. Bocsi,ha megbántotalak,de szerintem ez igy van.
2011. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy futó kalandról van szó, azt mondom, hogy nem számít. Egy komoly párkapcsolatban viszont egy problémákat okozhat egy idő után, például gyerekvállalás szempontjából. 38 évesen a nő már majdhogynem kifut az időből, de egy 24 éves férfi még nem biztos, hogy akar gyereket, lehet, hogy még 2-3 év múlva sem.
2011. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
látom nem csak én vagyok így ezzel a kérdéssel. a kor is ennyi. lehet, hogy nem emlékszem és én tettem fel a kérdést ? :O
2011. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Az én férjem 30 évvel idősebb mint én.És???Kink mi köze hozzá?15 éve boldogok vagyunk, van egy közös gyermekünk, senki véleménye nem érdekel.
2011. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, teljes mértékben személyiség kérdése. Próbáljátok meg,és majd kiderül. Mi 22F és 30N vagyunk, majdnem két éve együtt. Külsőre talán ha 1-2 év különbség látszik (akik nem ismernek minket, abszolút nem akadnak fenn rajtunk, pl. nem szoktak minket utcán bámulni, stb. ilyen gondunk sose volt), és egyikünk sem egy szokványos gondolkodású. Nekem pl. ráér a gyerek még 4-5 évig (nem szeretnék erről vitát nyitni, tisztában vagyok az esetleges, sokszor eltúlzottan előadott "kockázatokkal"), ő pedig pont akkor szeretne. Volt korábban is nálam fiatalabb párom, ott kijöttek nála az életkori sajátosságok, és véget ért a kapcsolat. Voltam fordított helyzetben is, volt 40 éves exem is, amikor én 27, neki meg már nagyon sürgős lett volna az összeköltözés, gyerek, tkp. a romantikus "járás" időszakot legszívesebben egy az egyben átugrotta volna. Mostani párommal meg sokáig élvezhetem ezt :) Bár hozzáteszem, soha nem életkor alapján választottam párt.
2011. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!