Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb férfi azért nem...

Egy idősebb férfi azért nem akarhat kapcsolatot egy nőtől mert sokat csalódott a nőkben és szerinte túl fiatal hozzá a lány? De azon kívül minden passzol köztük! 13 év korkülönbség. Mit tegyek hogy be bizonyitsam az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lenne, az ilyen apróságok nem zavarnák.
2011. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

ahol azzal kell kezdjed, hogy te bizonygassál neki, az már nem jól kezdődik, hidd el, ha akarna komolyat s tartósat veled akkor nem számítana, hogy hányszor s kiben csalódott


az viszont lehet, hogy azért nem akar téged, mert 13 évvel fiatalabb vagy nála, ez esetben sem tehetsz sokat, mert mindig 13 évvel kisebb leszel nála

2011. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Idősebb férfije válogatja.

Biztos van benne valamennyi aggodalom a korkülönbség miatt.

2011. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nekiállsz bizonygatni, akkor úgy is tűnhet, mintha rá akarnád erőszakolni magad. Ha eddig beszéltetek róla, elmondtad a véleményedet erről (hogy neked nem számít a korkülönbség, belegondoltál, hogy milyen problémák merülhetnek fel-gyerekvállalás, ki akar bulizni menni, ki nem stb.), akkor lehet, hogy nem érdemes tovább hajtani, ha eleve elutasító. És lehet, hogy ez szemét kérdés lesz, de biztos vagy benne, hogy te tetszel neki úgy? Történt már köztetek egyáltalán vmi?
2011. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 év korkülönbség az nem sok(feltéve ha te nem 14 vagy).Igaza van az első kommentesnek,ha szerelmes lenne ez nem lenne kifogás.De ha te úgy gondolod bizonyísd be neki,hogy menni fog.Persze csak akkor ha nem nős meg ilyenek
2011. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen idősebb,csalódott férfit már bizony bíztatni,terelgetni kell.

Sok nő pont az eelenkezőjét várja,de nem így van.

Ő már belefáradt a csalódásaiba,de ha szeret még el is vehet.

Viszont a keserű múlt mindig ott lesz az arcán és ő is már csak oregedni fog.Neked kell pozitivnak és kitartónak lenned.

Ha bírod menni fog,ha pörgésre vágysz,nem fog menni.

2011. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most a saját érzéseimet írom le ezzel kapcsolatba, nincsen semmi tapasztalatom: egy csalódott embert szerintem igenis győzködni kell, de csak akkor, ha biztosra tudod, hogy tetszel neki, és érez legalább egy keveset irántad. Az ilyen embereknek szükségük van arra, hogy mielőtt újra megpróbálnák, lássák hogy komolyan gondolod: nem adod fel, küzdesz érte, mert kellesz neki.


Ha amiatt otthagynád, hogy ha győzködni kell mindegy, akkor csak őt erősítenéd meg abba a tudatba, hogy ez úgy sem lett volna komoly, ha az első problémára, az első olyasmire, ami erőfeszítést igényelt volna, otthagytad őt. Akkor azt fogja gondolni, jó hogy elutasított, így legalább akkor megkíméltem magam egy csalódástól. Mert ez a nő is olyan volt mint a többi: jött, játszott, elment, mikor már nem volt kényelmes. Úgy hogy az én véleményem az, hogy az ilyen férfiért kicsit küzdeni kell. Hogy lássa komolyan gondolod. Mert amiért az ember megküzd, azt nem dobja el olyan könnyedén magától.


A korkülönbséges dolog, pedig attól is függ, hogy te hány éves vagy. Lehet hogy túl megkeseredettnek, öregnek tartsa magát hozzád, és nem akarja levenni a legszebb éveidet. Mert nem bízik már magába se, hogy örökre meg tudna tartani egy nőt. Ha mindketten idősebbek vagytok, akkor meg lehet hogy a családalapítás miatt nem akarja. Ez olyan rengeteg mindentől függ, hogy hiába is találgattok vaktában, amíg nem látom teljesen a helyzetet, nem ismerem minden szereplőjét.

2011. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A te szóhasználatoddal élve én is "sokat csalódtam" már. Ettől függetlenül én inkább a fiatalabb korosztályból tudnék valakivel kapcsolatot elképzelni, a saját korosztályomból nem annyira. Szóval ha túl fiatalnak tart téged egy közös kapcsolathoz, annak szerintem nem a korábbi csalódása az oka.
2011. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez volt a szitu lig fél évvelk ezelőtt velem. Ő ki is jelentette, hogy csak egy kaland voltam neki, és lépjek le többet nem akar látni.


Majd egy hét múlva felkeresett, azt mondta nem tudja mi ez, de rossz, hogy nem vagyok neki. Kibékültünk.

Majd megint rájött az 5 perc, és két hétre tűnt el, majd megint visszajött, azt mondta, hogy hiányoztam neki, nagyon jó velem, de fél, hogy megbántom.

Mondtam, hogy nem ez a célom, viszont ő már sokat bántott, így azt hiszem jobb lesz külön.

Kb. fél óráig könyörgött, mondtam hogy menjen el, de nem adta fel. Azóta elhalmoz minden széppel és jóval.

Azt mondja valami olyat adtam neki, amit eddig életében egyetlen nő sem tudott, és imádja az egész lénem. S a minap megölelt, magához húzott és megköszönte hogy vagyok neki.


Ekkor éreztem, ha bár már sosem fogja úgy kimutatni az érzéseit, de szeret. S megnyertem magamnak.

De küzdelmes féléven vagyunk túl.

19/L 27/F

2011. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!