Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: 18-20-25-28 év...

Mit gondoltok: 18-20-25-28 év még elfogadható korkülönbség egy nő és egy férfi között? (Ha a férfi az idősebb. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindketten felnőtt emberek, akkor igen, és ez esetben senkinek semmi köze hozzá.
2011. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Teljes mértékben egyetértek az első válasszal :)
2011. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. :)

Te melyik vagy? ;)


Amúgy minden "elfogadható". Csak van, ami nem működik.

2011. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
45%

szia

Én 22 vagyok párom közeledik az 50hez. Imádjuk egymást, sajnos titokban, de már több éve. Nem a koron múlik:)

2011. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Tinker Bell ***** válasza:
92%

Kedves Ma 21:46!


Ha nem a koron múlik, akkor miért titokban vagytok együtt? - Nem bántásból kérdezem.



Amúgy szerintem sok. Már ha a gyerekvállalásba gondolsz is bele... Egy idő után a nagyapja is lehetne...

2011. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
60%
Nálunk 22 év korkülönbség van. Szerintem egy ilyen kapcsolatban mindkét fél tisztában van azzal, hogy ez nem átlagos dolog. Mindketten tudják, hogy ezért sokan megszólhatják őket. A vonzás pedig ugyanúgy működhet, mint a "társadalom által elfogadottnak tartott" korkülönbségeknél. Ebből adódóan a kapcsolat létrejön és mindketten többet akartok adni a másiknak, nehogy valami hátránya legyen abból, hogy ekkora a korkülönbség köztetek, valamit végig ellensúlyozni akartok. Egy különleges kapcsolat lehet ez, viszont elképzelhető, hogy az idő előrehaladtával ez a korkülönbség sok lesz. A fenti dolgok nem vonatkoznak arra a helyzetre, amikor a pasas tele van lóvéval. Ott valószínűleg természetes a férfinak, hogy megkapja a fiatal csajokat, nem nagyon tesz majd a lány lelkéért semmit, de a pénzt majd nyomja neki, amíg nem jön egy másik csaj. Kb.
2011. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
... vagy meg nem hal, és akkor az aktuális csaj k***a jól járt. Szó szerint.
2011. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nektek kell tudni és érezni,ha jól elvagytok akkor működhet a dolog.

Szerintem nagyon sok ez az idő és én már azért sem lennék benne mert egy idő után a gyerekvállalás szempontjából ez nem jó. Ha nem akartok gyereket akkor a társadalom sem nézi jó szemmel hogy,mert úgy is tűnhet mintha a saját apáddal lennél együtt. Persze nem kell másokkal foglalkozni,szóval ha jól érzitek együtt magatokat akkor legyetek boldogok!

2011. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Több párt ismerek,ahol 15 év vagy még több volt a korkülönbség. Addig elég jól működött a kapcsolat,amíg a férj fiatalos maradt. Amikor már elérte a 65-70-et, "vén trotykos" lett a neve. A feleség pedig még legszebb virágkorát élte 50 évesen.

Lehet,hogy eleinte működik a kapcsolat,ez függ a személyiségtől is,de hosszú távon nem jó.

2011. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nagy a szerelem,semmi nem gond,semmi nem sok,de azért szerintem 20 év fölött már fognak akadni problémák elöbb utóbb.Pl.,elöször is arra kell gondolni hogy jelenleg lehet hogy minden gyönyörü de 10 év mulva? Ugyanis a szerelem elmulik,és aztán jön a nagy megprobáltatás, hogy én meg a kisfiunk,még birunk szaladni a labda a után de papából tata lett,és sajna már mindenhol megkérdezik hogy:-Bocsánat széphölgy,az az úr ott nem tudom a férje-e vagy az édeapja önnek...nahát kicsit durva....saját tapasztalat....:-( én 36 az életem párja 52 !:-(
2011. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!