Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint 10 év után felbukkan...

Több mint 10 év után felbukkant, mit tegyek? Miről kéne beszélgetnem vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdeném legelőröl.


Van egy bátyám, akit nagyon szerettem, amíg ott nem hagyott a francba... Összevesztek apával, ő pedig lelépett, 11 éve nem láttam, nem hallottam felőle semmit. Akkor teljesen magaba zuhantam, teljesen depressziós voltam, hiszen a "példaképem", a nagybetűs Bátyám, akin mindig szeretettel csüngtem elment. Reggel elmentem suliba, délután el akartam újságolni a napomat, és csak az üres szobáját találtam. Ekkor voltam 6 éves.

Valahogyan, valakitől megszerezte az e-mail címemet, elkezdtünk beszélgetni, eddig oké. Elmeséltük, mi történt velünk az elmúlt 11 év alatt, eleinte naponta, majd hetente, végül néha írtunk egymásnak e-mailt. Erre írt egy olyan üzenetet, amiben leírta, hogy elege van ezekből a "sablon témákból", íkáljunk egymásnak normális dolgokat... Megsérteni nem akarom, mert ha a szüleimtől képes volt lelépni egy kis összeveszés miatt, akkor képes megszakítani velem is a kapcsolatot, ha nem tudok számára érdekes beszélgetőpartner lenni.

De... Olyan mostanra, mint egy idegen. Semmit nem tudok róla, nélküle nőttem fel, alig emlékszem rá.

Miről beszélgessek vele ? Ti mit tennétek ebben a helyzetben ?


2011. ápr. 2. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem találkozzatok, csináljatok vmit közösen, akkor majd jön a téma magától.
2011. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki azt, amit leírtál. Ha nem ért meg, akkor meg hagyd a fenébe.
2011. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kábé 300 km-re vagyunk egymástól, a találkozót nem tudjuk megoldani. Bár szerintem ott sem tudnánk mit kezdeni egymással.
2011. ápr. 2. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Találkozz vele.


Min vesztek össze? talán ezt kéne először megbeszélnetek, hogy miért érezte azt, hogy el kell mennie.

2011. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, valami kis piti dolgon. Hát, na... van egy kis zizije, nem tagadom.

De ez a család tabuja, nem szokrunk beszélgetni, tesómnak sem akarom említeni ezt vagy rákérdezni.

2011. ápr. 2. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
beszélned kell vele őszintén!
2011. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, márpedig ha feltetted ezt a kérdést szeretnél kapcsolatba kerülni vele, akkor meg kell beszélnetek!

Lehet, neked piti dolog, neki viszont sokat jelenthet.

Amíg nem érted meg őt, nem lehettek jóban.

2011. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már kapcsolatban vagyunk, ha esetleg ez nem jött volna le. És tényleg egy kis, jelentéktelen dolgon vesztek össze.

Na mindegy...

Kösz a válaszokat.

2011. ápr. 2. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Az Ő szemszögéből hallottad, hogy min vesztek össze? Mert az nem feltétlenül ugyanaz, mint amit a szüleid mondtak!


Amúgy 11 éve nem is keresett és Ő van felháborodva, hogy miért nem beszélgettek mélyebb témáról? Mond meg neki, amit itt is elmondtál, hogy miért nehéz Vele ilyesmikről beszélgetned.


Amúgy ha kis piti dolgok miatt összeveszik mindenkivel, akkor semmilyen kapcsolata nem lenne. Meg munkahelye sem lenne. Szóval azért biztos tud normálisan viselkedni.


Ne félj tőle, legyél őszinte!


Ha meg tényleg ilyen a természete, előbb-utóbb úgy is megint el fog tűnni. Már ha a szüleid nem részesek egy picit is abban, hogy elment. Márpedig úgy hiszem, hogy valószínűleg volt közük hozzá.

2011. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hallottam, nem lehetett nem hallani, majd szétomlott a ház.

Azt tudom, hogy én tehetek róla... Valami miatt beárultam tesómat, anya leteremtette, aztán nagyon csúnyán összevesztek, és visszahúzott az apjához ( csak féltesók vagyunk). 6 éves voltam, de akkor sem kellett volna spicliskednem...

2011. ápr. 3. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!