Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza mennétek vagy nem?

Vissza mennétek vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A feleségemmel válófélben vagyunk. Ő most a 6. hónapban van, nagyon összevesztünk emiatt is lesz a válás. Amikor megpróbáltam felhívni az édesanya vette fel és szépen kiosztott.(Nem szívlelem az anyját de a feleségemmel kaptam.) Pl: olyanokat mondott hogy, ez a busz már elment, amíg ő él nem leszek együtt a lányával stb. sorolhatnám még.

Nagyon szeretem és ő is szeretett de az anyja közénk állt.

A kérdés megtegyek mindent azért hogy, a gyerekem ne apa nélkül nőjön fel vagy hagyjam az egészet.


2011. ápr. 2. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Ne. Vagyis de. Várj... hadd gondolkozzam... nehéz kérdés, nem tudom.
2011. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
megpróbálnám megbeszélni.ha szeretitek egymást.és az anyját ebből ki kell zárni.bárhogy is.vannak ilyen szipirtyók.az én anyósom is ilyen.
2011. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha még szereted, és semmi megbocsáthatatlant nem tettél, sztem próbálkozhatsz nem túl erőszakosan, elvégre vesztenivalód jelenleg nincsen. Összeveszés miatt válni... hm... egy kismama nagyon érzékeny, a férjem mindkétszer a tenyerén hordozott, még úgy is nehéz volt ám mindkettőnknek:) Anyóst hogy tudod elkerülni... semmiképp ne légy erőszakos, vagy támadó ( nem fizikai értelemben értem, természetesen), mert az csak sztem olaj lenne a tűzre
2011. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindenképpen tegyél meg mindent azért, hogy a gyermeked normális családban nőjjön fel...
2011. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Huha nehez. Igen is meg nem is. Attol is fugg miert volt a vita. Ha nem megcsalas meg ilyenek akkor visszamennek, de ugy h fuggetlenednek anyostol. Kerdes h ott laktatok anyos pajtinal vagy kulon???? Meg h a feleseged az anyuja partjat fogja????

En leulnek vele beszelni, de nem ugy h anyos pajti ott van.

A gyereknek mindig jo ha apa mellett no fel. Meg szerintem neked is jo ha nem hetvegi apuka vagy. Pl az en ferjem imadja a kislanyunkat es olyan jol jatszanak egyutt. ha lehetseges ne foszd meg magad ettol, ha mentheto a kapcs.

2011. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem a kérdésed. Ha szereted egyértelmű, hogy tegyél meg mindent hármótokért. Az anyóst meg ne hagyd , hogy beleszóljon az életetekbe.
2011. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat.

A vita éppen azért volt mert a feleségem azt akarta hogy, költözzünk az anyja mellé albérletbe. Én nem akartam menni és emiatt gyerekes vagyok ja + nem lehet rám számítani. Az anyáról még annyit (többször dobta ki a feleségemet az életéből mint egy átlag nő festi a haját egy évben).

2011. ápr. 2. 16:47
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

..én nem festem a hajam, tehát ez alapján egyszer sem :P


Amúgy szinte kizártnak tartom, hogy egy ilyen válóok legyen.. vagy de?? De akkor meg milyen kapcsolat/házasság az?? Ha TÉNYLEG szeretnétek egymást, akkor egy ilyet simán ki kellett volna bírjon a házasságotok... tehát nekem ez egyelőre nagyon kamuszagúnak tűnik... vagy elsumákolsz valamit.


Senki anyjával nem szabad együtt lakni egy fiatal családnak, ebben amúgy igazad van.

2011. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha attól többx, mint ahányszor fested a hajad, akkor pont hogy nem 1x sem. És ha terhes a felesége, akkor igenis felkaphatja ezen a vizet, de nem szabad, hogy emiatt elváljatok.A gyereknek apa kell, és gondolom szeretitek egymást.Válasszatok egy olyan megoldást, ami mindenkinek tetszik.Költözzetek a közelbe, de ne az anyósodhoz!Csak oldd meg, hogy megtudjátok beszélni, az anya biztos elmegy valamikor bevásárolni,beszélgetni, templomba, vagy akárhova, olyankor te beszélsz a feleségeddel.A lényeg, hogy nyugodtak legyetek és csak ketten.Én drukkolok!
2011. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha szereted és úgy érzed kell ő neked akkor tégy meg mindent ami csak töled telik :-) Az anyóst meg iktasd ki a képből..nem kell az oda
2011. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!