Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kétéves lányotokat mennyire...

A kétéves lányotokat mennyire viselte meg, hogy vissza kellett mennetek dolgozni?

Figyelt kérdés
26 hónapos lesz mikor megyek, mamival lesz akit megszokott és szeret. Ebben az évben 4 órás leszek, tehát 2,5 lesz mire 8 óráznom kell majd. Szerencsés vagyok, mert van munkám, de ez mégis annyira nehéz. Eddig mindig velem volt, most meg el kell szakadnunk egymástól. Tudom, ez az élet rendje... A környezetemben két fiús anyuka van, de a srácokat megviselte.
2010. júl. 22. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk simán ment.Mielött elmentem volna dolgozni elkezdtem többet eljárni otthonrolegyedül nélküle.Eleinte kicsit nehéz volt de egyre többször egyre többet hagytam a nagyival és volt hogy egésznap nem voltam ohon .Megssem kottyant neki.
2010. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!