Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri és Eger környéki anyukák...

Egri és Eger környéki anyukák kinél szültetek? Hozzá mennétek vissza vagy másik dokit választanátok?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát, és baráti körben annyira megoszlanak a vélemények, hogy tanácstalan vagyok mit tegyek. Fogadjak orvost? (Sokan rossz véleménnyel vannak az egri kórházról) Szülésznőt fogadjak?
2010. szept. 3. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ha sima szülésre készülsz először szülésznőt keress(ő pl.ajánlhat is dokit akivel "szeret" dolgozni!)

De ha nem is magánhoz mész elejétől akkor is kb.32-34hetesen nem árt ha van egy fix orvos akihez mindíg mehetsz:-)

Én 3.babát várom és 2őt egerbe szültem,most is ott fogok

:-)

31hetes kmama

2010. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szívesen válaszolok, egri vagyok, decemberben szülöm a másodikat, de csak priviben írnék, itt neveket nem.

A kórház nekem amúgy borzalmas volt, koszos mosdó, nem túl kedves emberek, de mindennek ellenére Egerben fogok szülni, de már mindent másképp csinálok, úgy döntöttem kevesebb beleszólást hagyok az első napjainkba, és így szerintem kihagyhatok két hónap szülés utáni depressziót. Én szülésznőt nem választottam elsőre sem és most se fogok, orvosom volt, és elégedett voltam vele, de mivel már nem dolgozik ott, másnál fogok szülni.

2010. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sokan Fülöp Viktort mondták, de volt szó Hernádiról, Vargáról, Friczről. Ezek közül a két utóbbinál jártam már általános vizsgálaton. akkor normálisak, kedvesek voltak, csak azért egy terhesség más. abban az esetben fontos, hogy 100%-ig meg tudjak bízni a dokiban, hiszen nem kizárólag rólam van szó. A kórházról tudom, hogy nem a legszuperebb. Apósom szegény épp most fekszik bent. Nem irigylem, mert nagyon gáz. mondjuk ő a sebészeten van.
2010. szept. 3. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Fölöp, Varga, Fritz, őket ajánlják sokan, én is csíptem mindhármat.Én Kelemennél szültem, kerüld el messziről
2010. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Róla nem hallottam. ezek szerint nem is baj. :)
2010. szept. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!