Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ebben nekem van igazam?...

Most ebben nekem van igazam? Vagy apunak és a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ma jött értem a barátnőm hogy megyünk Isten Tiszteletre (mint minden vasárnap) Ma kicsit eltötymörögtem az időt, bevallom. De most haragszanak rám. Apa is és valószínüleg a barátnőm is :( De most én ezt nem gondolom olyan nagy hibának hogy nem mentünk. Hisz ez nem az iskola, Egy igazolatlan órám sincs. Nem hazudom a szüleimnek. Nem bagózom mint a sok 13 éves lány/fiú

Nincs igazgatóim, még szaktanárim sincs. Nem hazudom a szüleimnek. És nem találok ki hülye dumákat hogy valahova elmenjek. Talán kijelenthetem hogy bennem még nem csalódtak. De most úgy érzem ezzel nagy hibát követtem el, de mégse annyira nagyot hogy most ezért meg kéne kövezni. Szerintetek??

13L

(helyesírási hibákért bocsi)


2011. ápr. 3. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg apukádnak, hogy kicsit nyissa ki a szemét, és nézzen körül milyen 13 évesek vannak. És ha ez megvolt, tegye össze a kis kezecskéjét, hogy neki ilyen lánya van. Ezt el lehet neki mondani normálisan.
2011. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kerj elnezest mindkettotol. Elnezest a pontatlan viselkedesre, tehat tudva hanyra kell kez lenned, gondolom ezt minden vasarnap ugy tortenik, de ma nem sikerult, ami a te hibad. Tehat kerj elnezest, atan felejtsd el, de jovo heten probalj idoben kesz lenni. Ha nem akarsz menni, mond meg nekik idobe, ne huzd az idot, hogy elkessetek.
2011. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Sajnos apu ezt nem akarja belátni. :( Pedig megbizható vagyok anyunak elmondok mindent tényleg.


második: Igen ezt minden képp

2011. ápr. 3. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen előadásra is mentek nem illik sehonnan elkésni

Hogy néz az ki hogy nagy csend van mindenki ül, ti meg osontok befelé.

2011. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD épp ezért fordultunk vissza. Mert fél 10-kor kezdődik, mi meg 25-kor indultunk el. És szerintem sem illik berontani a nagy dübörgő ajtó becsukás közepette :D
2011. ápr. 3. 10:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm nem haragszik. Hál isten :)
2011. ápr. 3. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Késnek miattad, legfeljebb leszidnak és kész. De gondolom, nem voltak hozzád nőve, elindulhattak volna nélküled.
2011. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!