Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul vagy...

Jogosan esik rosszul vagy csak én lihegem túl?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megrongálták a kerékpáromat. Nem egy szuper bringa, de a kár amit okoztak, így is néhány ezer ft-os volt, ami nyilván senkinek nem jön jól, de nekünk meg kiváltképp, mert nem élünk túl fényűzően. Mindenesetre a rendőrség ugyebár nem nagyon foglalkozott vele, így a tettes kilétére nem derült fény... Párommal egyik este beszélgettünk egy zűrös srácról, akivel egy bandában lógott néha sajnos a barátom is, de úgy tűnt, belátja, milyen rossz társaság(most is bűncselekményt követett el a társaságból pár tag)... Én ekkor megjegyeztem, hogy lehet az a srác rongálta meg a bicajt.. Erre azt mondta a barátom, hogy az nem ő volt. Mondom, honnan veszed? Mire elmondta, hogy ő tudja, ki volt... mert a srác a kocsmában elszólta magát... ez a srác is abból a bandából való, igazi rosszarcú kis bűnözőgyerek! Ekkor jóformán fel sem fogtam, teát nem is nagyon reagáltam, de utána belegondoltam, hogy igenis rosszul esik... Az a srác csak egy haverja, oké, hogy jóban vannak, de én meg csak a barátnője vagyok... Eleve ha én nem hozom szóba ezt az ügyet, ő el se mondja, hogy tudja?! Mellesleg -jelzem abszolút erőszakellenes vagyok, tehát Isten ments, hogy balhé legyen, de - jólesett volna, ha elbeszélget azzal a bűnözővel, hogy b+, az a barátnőm bicaja volt... Ehhez képest most tudom, hogy néha megint ezekkel lóg... Mikor rákérdeztem, hogy ezekkel a bűnözőkkel bandázol? Azt mondta, hogy nem, csak most meló miatt voltak együtt... Nektek is rosszul esne, hogy ezek utána ugyanolyan jóban van azzal, aki megkárosított benneteket? És hogy egy rossz szót nem szólt hozzá, miután kiderült, hogy ő tette? Mert előttem viszont elszólta magát, hogy ki volt az...
2011. ápr. 3. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hasonló kapcsolatban én is voltam sajnos, szállj ki amilyen hamar tudsz!


Teljesen igazad van de nem az a megoldás, hogy morcizol pár napig!!

Ha a barátod szeretne, első dolga lett volna odavinni hozzád a haverját, hogy kérjen bocsánatot, sőt, elkérte volna a kár összeget

2011. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos


Párom az ilyet addig ütné mig nem kárpótol engem anyagilag,plussz bocsánatkérés.

És nem lógna ilyenekkel

2011. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolom jófej akar lenni az ilyenek előtt is, nem egy kis "papucs" aki kiáll egy csaj mellett... Vagy fogalmam sincs... netán fél, hogy elvesztené a társaságukat? Nem tudom, de rosszul esik... :(
2011. ápr. 3. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem számíthatsz semmi jóra ettől a sráctól. Tényleg védelmébe kellett volna, hogy vegyen, ezen kívül ha nem hajlandó kiszállni ebből a társaságból, ugyanolyan alak lesz belőle, mint a többi. Befolyásolható.. nagyobb hatással vannak rá, mint te.

Nem tudom elképzelni, hogy valaki ártson - akár csak szóban - valakinek, akit szeretek, és utána még kebelbarátnak tekintsem. Ha őt bántja, engem is..

2011. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan esik rosszul!!

Ezek után mire számíthatsz? Ha netán kirabolna Titeket az a banda, vagy nekedesnének sem tenne semmit? Gyáva féreg!!

Keress olyan srácot/férfit magadnak, aki kiáll érted/melletted!!

2011. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ha valaki újonc egy bandában és köp... nos, ennél kevesebbért is kicsináltak már embert. Ezt a lehetőséget is gondold végig azért.
2011. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem újonc... és nem egy olyan nagy maffia-banda ez... bár kispályás bűnöző, mellesleg párom erősebb ezeknél a nyikhajoknál és ezt ők is tudják... Ááá, de komolyan... inkább ne is mondott volna semmit. Tartotta volna magában, hogy tudja, ki tette...
2011. ápr. 3. 15:37
 8/10 napietus ***** válasza:
szerintem addig szálj ki ebből az egészből, amíg Te magad bele nem keveredsz a piti ügyeikbe. nem hiszem, hogy a megfelelő társaságból választottál párt magadnak...
2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a másik: Ne engedd, hogy ilyen emberek vegyenek körül. Vétlenül is bemárthatják bármibe a párodat, és téged is. Van olyan ismerősöm - távoli, ami azt illeti - aki ilyen alakokkal haverkodott, és véletlenül a kocsijában ült, mikor drogügyben lecsaptak rá a hatóságok. Mondhatott ő bármit, azóta is a sitten ül.
2011. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Az egyik srác verekedett egy kocsmában, aztán valahogy kimosta magát az ügyből, párom egy pofont adott a srácnak, de azt is csak azért, mert az véletlen megcsapta. Mégis páromnak lett rendőrségi ügye és nagyobb összeget fizethetett büntetésként... Más ügyekben is(betörés) ezt a társaságot gyanusították(kis városban élünk) az egész város róluk beszélt és persze beleértve páromat is, mert akkor folyton velük lógott.. még a rendőrségre is bevitték, ott kellett töltenie egy éjszakát. Nem tudom, ezek a dolgok nem jutnak eszébe neki sem, hiába próbálok én jó hatással lenni rá... :(
2011. ápr. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!