Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul vagy...

Jogosan esik rosszul vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Jogosan esik rosszul az, hogy a párom másnak mondogatja, hogy így szeretlek úgy szeretlek meg minden? Elvileg az anyjának tekinti, régi ismerőse. De ez nekem rosszul esik, mi meg mostanában csak veszekszünk ezen, mert én meg féltékeny lettem emiatt. régebben pont nekem mondta ezeket. De nem akarok féltékeny lenni, most is próbálok nem az lenni, bár mondott olyat, ha valamit csinálok ki kezd azzal a valakivel. Jogosan vagyok vagy voltam féltékeny? Nagyon szeretem őt, de ma is megkértem, hogy ne menjen el hozzá, elvileg enni ment de az már vagy órája. Azt is mondta, hirtelen felindulásból, hogy felejtsen el ha oda megy megint hozzá, most is biztos ott van, bár ezt nem tudom biztosra. De ha ott van akkor se nagyon érdekel, inkább hiányzik az, hogy mondogassa nekem hogy szeretlek meg akarjon velem lenni. Lehet, hogy túlzásba vittem a féltékenységem valamikor nem rég, de azért mégsem kéne engem jobban azzá tenni hogy másnak mondogatja. Ha én mondanám ezt másnak, neki se esne jól. Mit csináljak, hogy megnyugodjak valahogyan? Vagy nyugodtan mondhatja annak hogy szeretlek mert végülis nem tiltom meg hogy mást is szeressen, de nekem azt mondta, hogy minek mondja, úgyis tudom annak persze mondja.:/ Nekem lenne most nagy szükségem arra, hogy megöleljen meg minden. Bocsi ha hosszú vagy nem érthető teljesen de nem tudom már mit csináljak, annyira hiányzik nekem ő:(
2011. aug. 31. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondja nekem is, hogy szeretlek, de kevesebbet mint eddig. Nem akarom őt elveszíteni, szóval elhagyás nem jön szóba, csak félek, hogy megunt vagy nem tudom.
2011. aug. 31. 16:35
 2/5 anonim ***** válasza:
nem azért.. de ha egy olyan nővel van aki akár az anyja lehetne akkor nem kéne ám ennyire lehordanod a földig.Fogadd el hogy neki fontos,hisz ezért tekinti szinte az anyjának.De amikor találkozol vele öleld át és mond azt hogy sajnálod amiért ennyire féltékeny lettél és megpróbálod megérteni ezt az egészet.Hidd el jól fog esni neki.
2011. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon sokszor fogod kiírni? Kezd olyan lenni, mint egy népmese, amit havonta elolvasok, a fiatal lány, az idősebb párjával, aki szintén lány, meg a harmadik fél, aki megintcsak nő és te féltékeny vagy rá, mert ők ketten egy városban laknak, te meg nem, ő jól főz, te meg nem.. uncsi.
2011. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg. Minek jar ahhoz a nohez enni? Egyen otthon.

Az meg tenyleg nem normalis hogy egy olyan nonek, aki nem csaladja, olyasmikat mondjon, neked meg nem.

En a helyedben ultimatumot adnek neki. Vagy abbahagyja az etkezest annal a nonel es nem mondja tobbet mennyire szereti vagy veled marad kimutatva az erzelmeit.

Ezt csak igy lehet szerintem. Dontse el mit akar.

Igy nem elhetsz es ilyet nem is szabad megengedni.

Sok sikert!



26L

2011. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálok megnyugodni meg beszélni vele. De az, hogy még kértem is, hogy ne hagyjon itt, de most se tudom hol van és nagyon hiányzik nekem:( Azt mondta, ott annál jobb neki mint otthon. Az oké, de a szeretlek-et nekem kéne mondani, velem van együtt én meg mondom neki mindennap$
2011. aug. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!