Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. Hány milliós vagyonnal...

1. Hány milliós vagyonnal éreznétek biztonságba magatokat hosszutávon? 2. Mekkora fizu milyen körülmények mekkoravagyon lakás mellett mernétek gyereket vállalni tudva hogy egyedül nevelitek fel? (férj fenyegető halála miatt)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Talán önzőség, de ha biztosra tudnám hogy meg fog halni a férjem, akkor nem vállalnék vele gyereket.
2011. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Amivel én biztonságban érezném magam, az egy lakás, autó és ezen felül pár millió a bankban szükség esetére vagy értékpapírokban.

Én nem szeretném, ha a párom nélkül kellene majd gyereket nevelnem, de akkor sem esnék kétségbe, ha így alakulna, viszont szeretnék jó életet biztosítani a gyerekeimnek, nyaralásokkal, szakkörökkel, tehát mindennel, amit én nem kaphattam meg anno. Hogy ez mekkora vagyon mellett lenne lehetséges, azt nem tudom..

2011. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Reményeim szerint van Isten!!!

Ebben az esetben, inkább te következel...

A férjed felgyógyul és egy fele ennyi idős de normális csajt talál magának!!!

2011. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Férj nélkül nem vállalnék gyereket.
2011. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Mindössze 50 millió forint, mivel jelenleg se házam, se rendes munkám, se normális kocsim, se tisztességes végzettségem.


Szerintem nem egy egetverő összeg.

2011. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

???

Én olvastam volna rosszul a kérdést, hogy az előző ilyen véleményt szűrt le belőle??

2011. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bocs, nem előző hanem 19:33-as
2011. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha egyösszegben hozzájutnék ennyi pénzhez, akár 2 gyereket is vállalnék feleséggel vagy anélkül is akár.
2011. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
73%
Igazából, mivel gondolom szereted és, ha meg van a kellő háttér a kellő anyagi fedezet, ( már csak annyi, hogy nem fényűzően de nem is nélkülözve tudnál élni ) én megadnám neki ezt az örömöt, hiszen ő sem így tervezte az életét, gyerekek nélkül, betegen. Talán könnyebb lenne neki is ha tudná, hogy valakit itt hagy veled majd. Viszont szerintem ezt leginkább te érzed át, hogy mi lenne a helyes cselekedet. 18/L
2011. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

1. Hány milliós vagyonnal éreznétek biztonságba magatokat hosszutávon?


Erre válaszoltam. Én vok a 33 mas.


Ha ennyi tőkém lenne nagyon meló sem kellene. Vennák 15 millből egy klassz kis házat 1 millióból egy gazdaságos autót a többiből meg éldegélnék vígan + megcsinálnám az orvosi egyetemet..

2011. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!