Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri kiadni egy...

Szerintetek megéri kiadni egy kétszobás lakás egyik szobáját bérbe? Vagy lakjak inkább egyedül?

Figyelt kérdés
30-at kérnék a szobáért. De dilemmázok,mert a bérlő tuti több rezsit fogyasztana mint én ( mert én pl.mindig a munkahelyen tusolok,mosok hajat,egymagamnak nem is kéne UPC,konvektorral csak egy szobát fűtenék akkor stb.) Viszont ha itt lakik valaki,igaz a rezsi felét fizetem, de mi van ha a bevételem nagy része arra fog menni, hogy kipótoljam amiket ő fogyaszt pluszban? Nem lehetne ezt valahogy kiszámolni,mi érné meg jobban? Köszönöm!
2011. júl. 8. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a szoba hol van? Itt ahol lakom (város a Dunántúlon) a szobákért csak 15 vagy max. 20 ezret kérnek + rezsi felét. Persze Pest az biztos másabb, ott te tudod, hogy mennyire tudnál másban megbízni, hogy nem-e lop meg míg dolgozol, stb....
2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyszerűbb lenne, ha azt mondanád, hogy nem kell havi bérleti díjat fizetnie, csak a rezsit fizesse. Ezzel ő is jobban jár, ha te tényleg ilyen "zsidó" vagy :) persze jó értelembe zsidó (én is ilyen vagyok különben)
2011. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LoL! xD
2011. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bp-en van a lakás.Szeretnék lakótársat,pont azért,hogy több pénzem legyen. Tehát az az ötlet,hogy ne kérjek lakbért,kilőve :D Csak azon agyaltam,hogy ami 30-at kapnék,vajon magamra költhetem-e és nem kell-e azon bosszankodnom ha mondjuk az illető több rezsit fogyaszt? Mert alap, hogy fele fele fizetnénk a rezsit,de mi a garancia, hogy ugyanannyit fog fogyasztani mint én? Mások ezt hogy csinálják?

1 éve lakom itt,és tavaly télen nagyon megszivtam, mert a fizetésem fele a gázfűtésre ment el(konvektoros)...pedig csak egy szobában fűtöttem! Ezért gondoltam hogy kiadom a másikat. Vélemény?

2011. júl. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!