Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen mit tudok csinálni?

Ez ellen mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok h ha pl bemegyek egy kisebb boltba vagy büfébe sokszor megmosolyognak pedig nincs rajtam semmi érdekes és nem csinálok fura dolgokat. Az ismerőseim is ha a közelembe vannak mosolygósak lesznek ezért szívesen jönnek hozzám és várnak is :D. Nő ismerősök is sokszor mondják h nagyon aranyos vagyok mert olyan kisfiús vagyok meg h irigyek a feleségemre. Olyan is van sokszor hogy tök idegbeteg vagyok de akkor se változik a vélemény. A kollégáim (kamionos vagyok) is úgy nézne krám mintha a fiuk lennék. Na de az a baj h a nők egy része rám van kattanva és nem tudok szabadulni tőlük. Megváltoznék de nem tudok..még az se segít ha pont idegbeteg állat vagyok.

28/F


2011. ápr. 3. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ilyen a kisugárzásod!!!!!De ez nem baj!!!Örülnöd kéne neki!!!A nők nyomulásától meg ne ijedj meg(hm,hány férfi örülne ennek:))!!!Ugyhogy szerintem panaszra semmi okod!!!
2011. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát hogy neked micsoda problémáid vannak :D

Szivesen cserélnék veled testet egy hónapra.


29F

2011. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,ugyanugy,beszólogatnak és próbálkoznak minden nap,mint nálad,de ez nem befolyásolja a kapcsolatom(ami ennek ellenére 3éve tart).Megbízunk egymásban és a párom tudja,hogy más férfiak próbálkozása hiábavaló.

Nálad mi is a gond?:)

2011. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Légy büszke magadra :) Ne akarj tenni ellene. Szerencsés ember vagy, munka feleség és még nem vagy 30, még szeretnek is az emberek. Ha tudnád hányan cserélnének veled :)
2011. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mit tudsz csinálni?

Mondjad nekik hogy a k.rva anyádat, ne mosolyodj már rám te b.dös g.ci...

Igazából sztem kár ezen problémáznod. A csajok meg így jártak, már elkeltél.

2011. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük cseréljünk :D

Kiskoromba is mindenki engem nyúzott állandóan. A feleségem tudja h sokan szeretnek és nem zavarja. Engem meg zavar mert nem szeretem ha valaki rajtam lóg és többen figyelnek. Ezért nem szeretnék a középpontba lenni

2011. ápr. 3. 20:58
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is szívesen cserélnék veled, legalább, míg szerzek magamnak is egy feleséget. Én is olyan kisfiús vagyok, de engem mintha megmosolyognának, kinevetnének, nem pedig felfalnának a nők. Ezért is inkább kerülök minden társaságot.

Lehet, hogy a plasztikai sebész segítene, de gondold meg, a feleséged ilyennek szeret téged és a helyedben nekem csak ez számítana és semmi más.

2011. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
plasztikai sebész?? háhát kösz nem :D
2011. ápr. 3. 21:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem akarok cserélni, elégedett vagyok :) Engem azért szeretnek, amiért szeretem magam és másokat :) Nekem könnyebb mondjuk, én nő vagyok. Ha jól tudsz kommunikálni, akkor megbántás nélkül le tudod rázni a nőket :)
2011. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért te olyan cuki vagy!!!Azért mert más férfi a te helyedben már megizélt volna minden nőt....erre te meg olyan tanácsot kérsz hogy hogyan hesegesd el őket!Na látod ,nem is ismerlek..de máris kedvellek!!!Erről ennyit!TE LETTÉL NÁLAM A NAP CUKIJA!!!!
2011. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!