Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a férjetekkel/barátotto...

Amikor a férjetekkel/barátottokkal alszotok, mit tudtok csinálni a reggeli szájszag ellen?

Figyelt kérdés
Zavar titeket?Vagy amint felkeltek egyből irány fogmosás?Vagy mit tesztek?A fogmosásig meg sem csókoljátok a párotokat?
2010. júl. 18. 21:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
ha hamarabb felébredek akkor kilopózok fogatmosni:) egyébként nem annyira zavar..
2010. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy zavar!

Én még a kapcsolatom elején megbeszéltem a férjemmel,hogy ilyenek miatt ne érezzük rosszul magunkat.Minden embernek van szájszaga(persze nem kell szeretni azt),ha ezt nem tudja valaki elfogadni akkor nem is szereti igazán a másikat.Mi megcsókoljuk egymást,és ez igy a jó szép lenne ha reggel rohannék fogatmosni.

2010. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene fogatmosni puszi előtt? Napközben sem mosunk fogat,ha éppen megcsókoljuk egymást. 30 év alatt ez soha nem zavarta egyikünket sem.
2010. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Ugye te vagy az előbbi sértegetős?

Semmiképp nem tenném úgy szóvá ahogy te

2010. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
ha téged nagyon zavar tarts egy szájsprayt vagy rágót,mentolos cukrot az éjjeli szekrényen,elég gáz reggel otthagyni a párod egy fogmosás miatt
2010. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%
megkérdezem hogy hol a macska:)
2010. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Mi semmit, emberek vagyunk. Én néha teszek rágót az ágyam mellé, de általában nem kerül rá sor.
2010. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
mindenkinek szájszga van reggel. van akinek erősebb van akinek nem annyira. fogat kell mosni. nekem reggel az az első, utána még lehet visszabújok az ágyba.
2010. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

Rendőrséggel kell fenyegetőzni.

De tényleg: hol a macska?

2010. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%
Hát igaz,párom még nem volt,de én nem bírom elviselni a számat reggel,úgy összesűrűsödik a nyálam,vagy nem tudom,én rosszul vagyok tőle.Ki se nyitom a számat,amíg el nem megyek fogatmosni reggel,de tényleg :D Anya ha hozzámszól,nem is válaszolok neki :D Nemhogy csókolózzak valakivel,basszus,ebbe még belegondolni is rossz:S Mondjuk még csókolózni se csókolóztam,de reggel fogmosás előtt soha nem is fogok :D
2010. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!