Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magas ember ellen mit lehet...

Magas ember ellen mit lehet csinálni? (ha meg akarom verni)

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Földhöz verni, alulról elkapni a derekánál vagy a lábánál. Mivel Te alacsonyabb vagy, ezért neked van lejjebb a súlypontod ami neked nagy előny, hiszen így könnyebben földre tudod vinni. Profi birkózásban is általában az alacsonyabb testfelépítésű birkózók az eredményesebbek, pont ez végett.


Vagy a másik megoldás magas ember ellen ami jó, az a belharc. Mivel a magasabb embernek hosszabbak a végtagjai (keze-lába) mint a tiéd, ő téged könnyedén távol tud tartani az ütéseivel és rúgásaival, hiszen ő elér téged messziről úgy, hogy te nem éred el őt. Viszont ha Te vagy a támadóbb és kezdeményezőbb, és közel tudsz menni hozzá, akkor közelről Ő nem ér el téged, ugyanakkor Te szétbombázhatod közelről a bordáját és a hasát ököllel vagy jól megtérdelheted.

2011. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi!


Én a földrevitelre gondoltam, de a másik amit mondtál az is jól hangzik.

2011. okt. 14. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Első válaszoló vagyok, ismét.


Járjál le szabadfogású birkózás és ökölvívás edzésre, egyszerre a kettőre! Ha egyszerre csinálod a kettőt legalább 2 évig. Kapsz egy nagyon jó alapot a bunyóra.

2011. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

elvágod a combját.

vagy lágyékon rúgod, és utána bárhol megszúrod/átvágod.

2011. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, azért nem akarja megölni.
2011. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

haaa.. nem akarja megölni, akkor miért akar "verekedni"? :D

mondok wudangosat. magas embert 1 kéznél fogva magad felé rántod (alacsonyabb súlyponttal megcsinálhatod simán) és mivel kilépni fog az egyensúlyáért és nem ütni, addig állon vágod. de ma olyan profi könyökhasználatot gyakoroltunk, hogy én mondjuk állon vagy fül mögött könyökölném PI:csÁBa.. hogy nem öljük meg..? akkor nem tudom, meg kell feszíteni egy ujját.. de törni is lehet rögtön.

2011. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Benkoos válasza:
72%
Kommandós ismerősöm szerint térdre kell támadni.Azaz szétrúgni.Attól elvileg megfekszik,akármekkora is.Utána lehet folytatni.Bár nem minden gyűrött tarkós várja meg,hogy te lépj először.
2012. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Èn ha ilyen helzetbe vagyok hivok 30-40 embert és megvan oldva:)De ha erde nincs lehetőség belerugsz a faszába de a legjobb ha odaálsz és beversz neki nagyon gyorsan2-3 at akkor onnantól hatalmas előnybe vagy.Ilyen birkózós szarokkal sztem ne probalkozz mert mire megcsinálnád addigra bekapsz annyi ütést és véged :(
2012. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
19%
Ha vékony a lába,akkor nagyon egyszerű.Térden rúgod,úgy hogy kiakadjon/összezúzódjon a térde.Vagy tenyéréllel vágd kulcs csonton (nagyon könnyen törik)
2013. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!