Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek úgy mintha semmit nem...

Tegyek úgy mintha semmit nem láttam volna?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy meglepem a párom. Vártam rá a munkahelyén, de amikor végzett, akkor nem egyedül jött ki az épületből,hanem egy csinos, vörös hajú nővel. Zavaromban elbújtam...ne kérdezzétek miért, talán megijedtem. Próbáltam megnyugodni,hogy biztos csak kollégák, de a lány végül beszállt a párom autójába. Nem bírtam magammal és felhívtam, hogy mit csinál, azt mondta, hogy találkozik egy haverjával... arra számítottam, hogy azt mondja egy kolléganőjét viszi haza. Most itthon várok rá.. nem tudom mit tegyek... az egyik felem megbeszélné és tisztázná..a másik viszont nem beszélne róla.. Nem akarok vele szakítani.
2011. ápr. 4. 15:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm bocsi de akkor megvárod amig úgy beleszeret abba nőbe hogy ő dob téged?Nyílvánvaló hogy van köztük valami mert akkor nem hazudott volna.Sajnálom.Remélem nincs igazam.
2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hol volt, melyik haverjánál. Utána kérdezd meg, ki volt az a vörös hajú nő, akit láttál beszállni az autójába? Fúú, én biztos nem bírnám ki. De csak finoman, mert simán lehet, hogy a főnöknője volt pld. és csak "eldobta" a metróig, szóval semmi jelentősége.
2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az nem lehet,hogy a hölgy férje a haverja?

Én tisztáznám, azért ennyiből még nem feltétlenül csalt meg. Talán a reakciódtól félt azért nem mondta el, hogy hazaviszi a munkatársát.

2011. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Minenképpen tisztázni kell, szóba kell hozni, mert különben megőrülsz. Ugyanakkor nem úgy kell nekiállni a beszélgetésnek, hogy titkol valamit, hanem abszolút pozitívan, lazán, csak kérdezz rá és kész.
2011. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt a vörös nőci édesem? A Klárika azt hitte befestettem a hajam, rögtön hívott is, hogy miért nem mondtam, mert valami vörös nőt látott a kocsidban, azt hitte én vagyok.
2011. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is óvatosan kérdezz rá.
2011. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
15:16 jót írt :)
2011. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én meg a férfi kollégámat szoktam hazavinni, mert közel lakunk egymáshoz, ne BKV-on, ha úgyis arra megyek. A férjem sokáig nem is tudta, hogy elviszem a kollégámat, nem volt jelentősége. Nincs köztünk semmi, egyszerűen csak kollégák vagyunk. Ne ítélj elhamarkodottan.

Kérdezd meg, ha hazaér, a reakcióból szerintem úgyis rájönni, ha van köztük valami.

2011. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp rákérdeznék, nem szabad úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Az a legrosszabb sztem.
2011. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp beszéld meg vele egyenesen és higgadtan....
2011. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!