Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tul magam a...

Hogyan tegyem tul magam a szerelmen amit a párom iránt érzek? Ő már ugy néz ki nem szeret, de konkrétan nem mondja ki! Pár hét és megszületik a közös babánk!

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 19:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
22.13-nak van igaza. Ha másként nem megy, menjetek albérletbe.
2009. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Együtt mentünk volna külön házba,együtt terveztük,alakitottuk a lakást csak történt valami!Azt mondja ő ezt nem igy tervezte nem igy akarta,egyedül akar lenni!Van már két gyereke és már régen elvált!Lehet megilyedt hogy én is hárpia leszek mint az exe?Beszélgetni se tudunk mert én hajlando vagyok bármilyen kompromisszumra vele kapcsolatban mert nagyon szeretem,de mindig a mult jön szóba az ő multja,nem tudja magát tultenni rajta olyan szinten hogy énis olyanná válok és parázik!Ez bazira rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra!Ja,én árva vagyok,ugyhogy a szüleim nem szolnak bele...

Köszönöm az eddigi válaszokat:)Irjatok még

2009. febr. 27. 23:17
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk összeköltözni eddig pénzügyi gondok miatt 2éve vagyunk együtt és most lett kész a ház!
2009. febr. 27. 23:20
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd gondolkodni, és majd kiderül. Ha összetartoztok, akkor nem lesz semmi baj, és ez csak átmeneti, bár nem tudom, meddig fog tartani, ha viszont nem, akkor pedig le fog csendesedni minden, és mindketten találtok egy másik utat. Egy a fontos, a babának nyugalma legyen, mindegy, mi az ára!
2009. febr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon felelotlen!!!

Te egyedul hogyan fogod tudni fenntartani majd azt a hazat, vagy lakast? Azt egyutt vettetek?

Azert remelem a szulesre elkiser tegedet, es majd a baba ha megszuletik, megenyhul a szive. De hogyan van szive a nagypocakos "feleseget" igy elengedni? Az agyam megall, komolyan mondom.

Ezt az egy kis manocskat nevelgesd, szeresd nagyon, es majd remelem jobbra fordul a sorsod, de tobb babat ne vallalj kesobb, nehogy megint atverjenek. Nem konnyu egyedul egy kisbabaval, es plane neked meg a szuleid sem tudnak segiteni. Tenyleg szornyu, sajnallak. Beszelj vele, es mondd meg neki, legyen ennyi emberseg benne, nem hagy egyedul tegedet.

2009. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Akkor csak nekem lesz -sajnos- igazam bizonyos felelőtlen, érzéketlen férfiakkal kapcsolatban. Fene ennek is a fejét, MOST, pont most jut eszébe, hogy nem így akarta, egyedül akar lenni, amikor ott a hasadban a közös gyereketek?! Mit ne mondjak, soha jobbkor... Legjobb lenne, ha valaki -akár Te!- fülön fogná és megmondaná neki, hogy nem most kellene meghátrálni! Te nem vagy azonos az exével, szereted, és már bocsánat, de a qrva életbe, arra nem gondol, hogy pont Veled nem kéne ilyen húzd meg-ereszd meg "játékot" játszani, hogy most vagy lesz családod, vagy nem? Jó lenne, ha Rád, az érzéseidre is tekintettel lenne, nem csak a saját kis pitiáner paráira! Ezt így nyugodtan megmondhatod neki! Nem kiabálva, cirkuszolva, de bátran, határozottan. Ne hagyd magad! Hátha ettől észhez tér. Nehogymár a félelmei -amiknek lehet, hogy semmi alapja, ami Téged illet- fontosabbak legyenek neki annál, hogy a gyereke családban nőjön fel?
2009. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat! Nem lehet vele beszélni már próbáltam sokszor de valahogy mindig csak ezeket a dolgokat mondja,a félelmeit és én a gondolkodását nem tudom megváltoztatni!Anyagiakban mindenben támogat és a babát is fogja nagyon szeretni csak én félek nagyon hogy nehogy megzuhanjak azért is kérdeztem hogyan tegyem tul magam rajta?Nem akarom hogy ez a pici lássa a kárát,aki az én naivságomról és a párom paráiról nem tehet!Nagyon féltem a pici pocilakót!
2009. febr. 28. 09:28
 18/31 anonim ***** válasza:
69%

Hát akkor - rohadjon meg - ez egy undorító önző alak... Az rendben van, hogy nem akar újabb kapcsolatot, de amíg nem volt nagy felelősség, addig azért csak jó voltál? Még szép, hogy anyagilag támogatni fogja a babát - annak ellenére, hogy sok apa ezt nem teszi, nem kell hanyatt esni ettől önmagában, legalább ennyi minimális tisztesség van benne. Undorító, hogy a Te érzéseiddel nem foglalkozik. Ha már próbáltál vele beszélni, és semmi nem hatott, akkor tényleg hagyd rá, - könyörögni, kaparni, megalázkodni még nagy hassal sem kell!

Aki képes ilyen szörnyűségre, hogy elhagy egy terhes nőt, az annyira egy velejéig romlott és önző személyiség, hogy azzal lehet, akkor se érdemes újra összejönni, ha újabb úri szeszélyből kifolyólag meggondolja magát...

Gondolj arra, lehetett volna szerető párja, szép családja, nem kért belőle, hát akkor forduljon fel egyedül, lakjon örökre az anyjánál és maradjon ilyen gyerekes, félős személyiség - Te meg, ha nehéz is lesz, szépen neveled a gyerekedet, és biztosan fogsz méltóbb párt is találni!

2009. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom az eszemmel persze csak a szivem mond mást mert szerelmes vagyok,hogy felejtsek és tépjem ki a szivemből!??
2009. febr. 28. 12:46
 20/31 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy is! Ez teljesen normális reakció egy férfinál. Megijedt a cél előtt:A családi otthon rossz emlékeket hívott elő benne. Nem dolgozta még fel. Csak nyugtasd meg, biztasd állj mellette, légy türelmes.

A szerelmed meg fogja győzni.Milyen szerelem, ha az első nehézségnél elfutsz? Most arra van szüksége, hogy mellette állj érzelmileg. Biztasd támogasd!

Mondd meg, hogy ha időre van szüksége, megvárod. De te szereted. Mondd hogy megérted, ha kísérti a múlt, de benned bízhat. ne vádolj, ne fenyegetőzz, ne ébressz lelkifurdalást, csak állj mellette. Meg fogod nyerni.

Ha elfogadna a múlt feldolgozásához pszichológust, gyorsabban menne. beszélj a lelkére!

Ne hagyd őt elveszni!A szerelemért harcolni kell.

Vedd meg neki ezt a könyvet!

Gondolj a kis Gerda esetére a Hókirálynőben!

[link]

2009. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!