Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki honnan lett önbizalma?...

Neki honnan lett önbizalma? Én miért nem vagyok olyan mint ő?

Figyelt kérdés

Az unokahúgom régen olyan volt mint én: szürke, visszafogott, csendes. Aztán teljesen megváltozott 17 éves korára: nagyszájú lett, akkora önbizalma lett hogy alig lehet ráismerni mint külsőleg, mint belsőleg. A pasik oda vannak érte, régen kb mindenki lenézte őt a suliban, most meg a fiúk által írt népszerűségi, listán az első.


Mitől lehet így megváltozni?


2011. ápr. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is valahogy igy voltam ezzel. Még általánosban elég szürke, csendes voltam a fiúk nem vettek észre. Nálam mondjuk a gimi hozta ezt meg, hogy megváltoztam. Az ottani fiúknak tetszettem persze 15 éves koromra változtam is sokat külsőleg amiért sokat tettem. Szóval ahogy láttam, hogy bejövök a fiúknak és most nem nagyképűségből, de én is az elsők között voltam megnőtt tőle az önbizalmam. Szóval nálam igy történt. :)
2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem minden a látszat. itt van pl ez a kérdező

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2011. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg, mit szív, vagy szed. Szerezz te is olyat.
2011. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnyugtató tudni, min múlik a siker.
2011. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányok általában az első szerelmüktől szoktak, rájönnek, hogy valaki oda van értük szépek okosak stb., és mivel ők már így látják magukat ezért mások is.
2011. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!