Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret a barátnőm anyukája? 21 éves vagyok barátnőm 17 mellettem a lányuk jól tanul teljesen megváltozott iskolában jó teljeseit nem úgy mint eddig a volt barátai mellet! Lett önbizalma rendes ruhákat hord már nem marad ki késő estig

Figyelt kérdés

kor nem hiszem hogy akadály lenne mert eddig csak idősebbek voltak neki. De ennek ellenére hogy én is jó nevelésű vagyok folyton flegmázik velem és úgy néz rám néha mint egy véres rongyra. mi lehet az oka?

Én Honvéd vagyok dolgozok tisztességesen munkám fűzetésem van, eddigi barátai mind trógerek voltak nem dolgosztak és még verték is előtte rendesen bánok vele folyton tanítom hogy legyen önbizalma és bátorítom hogy tanuljon sokat, és mindig a lehető legjobb legyen az iskolában.


2010. márc. 6. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet h medvedisznóember vagy.

amugy amit leírtál abból imádnia kéne. de az anyós az mindig anyós marad....

2010. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, szenzációs ember vagy. Az anyukája meg ne érdekeljen. Te csak a legjobbat akarod a lánynak, ebbe nem szólhat bele. Lehet bántja a csőrét, hogy amit neki kellett volna elérnie, neked sikerült.
2010. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy feltekeny mert neked sikerült megvaltoztatnod öt vagy a nö nemnormallis vagy nemtudom milyen csaladbol vagy penzes e vagy nem lehet a lovera bukik a öreg buksza.
2010. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dromedár egyáltalán :) hát a kis csaj pénzesebb családból származik azért mint mint én mert én csak egy csoró rendőr családból származok apám rendőr tiszt volt én meg baka lettem de ez mind1 nem értem mért van ez így. Pedig nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel és nagyon büszke vagyok rá hogy folyton 5ős témazárókat ír. Anyukája semmibe nem ismeri el őt folyton sír barátnőm hogy mindig csak én mondom neki hogy büszke vagyok rád és így tovább.
2010. márc. 6. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint el*szott egy családja van, ne foglalkozz vele. Mármint az anyjával ne foglalkozz úgy értem.

20f

2010. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akiről tudod, hogy a lányodat dugja, azzal nehéz összehaverkodni.


Mellesleg... vannak ilyen elcseszett szülők.

2010. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!