Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a barátomat?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérek szépen. A hétvégén találkozni fogunk, és tegnap nagyon hisztis voltam egy félreértés miatt, amiért nagyon nagyon haragszik rám :(

22 évesek vagyunk.

A szex az alap..


2011. ápr. 6. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű: kérj bocsánatot..
2011. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Osztom az első véleményét.
2011. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg neki, hogy szereted, és kérj bocsánatot!
2011. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez már tegnap megvolt, sokszor kértem tőle bocsánatot.
2011. ápr. 6. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem hajlandó megbocsátani, ennél többet nemigen tehetsz. Azért porig ne alázd már magad!
2011. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi volt az a nagy bűn ami miatt nem tud megbocsátani?
2011. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%

Vegyél neki egy Pónit!


Viccet félre téve, ha egy hisztidtől nem bír megbocsájtani akkor neki csak ürügy kell, hogy szakíthasson mert már nem szeret. De persze lehet, hogy csak téged akar megleckéztetni mert egy kicsit túlzásba vitted a dolgokat, de ahhoz hogy rendes véleményt mondjunk kéne ismerni a részleteket...

2011. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne ess túlzásba, ha szépen bocsánatot kértél, akkor többet nem kell tenned. Ne akarj neki könyörögni, mert elbízza magát, hozzászokik és minden kis apróságért majd besértődik, s élvezi, hogy ki lesz nyalva utána a popója. Legyen benned büszkeség, bocsánatot kértél, értelmes ember ebből ért. Várd meg, hogy lenyugodjon és ő keressen. Tudom, nehéz, de én is most annak a levét iszom, hogy túl odaadó voltam a barátomhoz.

22L

2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek legyen méltóságod. Hol marad a női büszkeség a tartás. Egyszer bocsánatot kérsz oké, na de könyörögni? Na ne már.
2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem mondtam hogy könyörögtem bocsi.
2011. ápr. 6. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!