Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám fel akarja jelenteni a...

Anyám fel akarja jelenteni a barátomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srác nagyon vékony, ezért eléggé kiáll a medencecsontja, így mikor együtt vagyunk, mindig megnyom. Anyám a múltkor észrevette a combomon a kék-zöld foltokat és azt hitte, a barátom megerőszakolt. Mondtam, hogy nem, de már késő. Teljesen ki van bukva, holnap után megy és feljelenti a srácot. MIT TEGYEK????

16/l


2011. okt. 11. 18:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nem értem. Ha tényleg azt hiszi megerőszakolt, akkor miért vár holnaputánig?

Am beszélj vele, magyarázd el anyukádnak a dolgot. Mondd meg neki, hogy te is akartad, nem erőszak volt.

2011. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
húzd le neki a gatyáját és mutasd meg a medencéjét neki h kiáll... ez egy jó ötl
2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád feljelentheti,de a rendőség téged fog megkérdzeni ez ügyben!Ha te azt mondod nem igaz,akkor nem lesz semmi az ügyből.

De biztos hogy nem bántott téged?

2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a rendőrök ezen akkorát fognak röhögni, mint én...A megerőszakolásnak látható külsérelmi nyomai vannak, amit nem fognak tudni rajtad kimutatni. Miért nem mondtad meg anyukádnak, hogy mi történt? Most éghetsz a rendőrségen :D
2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem lesz belőle semmi, ugyanis nem bizonyítható a megerőszakolás ténye. Ezt még gyakran akkor is nagyon nehéz bizonyítani, ha tényleg megtörtént, szóval nem kell félni.
2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad neki, hogy csak a medencecsontja miatt keletkeztek a foltok?
2011. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátomnak is kiáll a medencecsontja, de még soha nem voltam kék-zöld tőle, ha nem kényelmes a póz, váltunk. Furcsa...
2011. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Holnapután jelenti fel??A szülők gyöngye.Am meg egy idióta...
2011. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A rendorsegnek szereztek egy kellemes napot ezzel a tortentettel, de probald ezt elkerulni, mivel eleg kellemetlen helyzetbe fogtok kerulni, megha mulatsagos is.

Tehat szepen es hatarozottan meseld el a mamadnak, hogy te masztal a baratodra, es az a csont volt a hibas, nem pedig a tulajdonosa pl., mivel mindketten akartatok azt a pozt!

2011. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

mondd meg anyádnak, hogy nem erőszakolt meg, és ezt az eljárás során nyilván el is fogod mondani. továbbá, ha valaki mást bűncselekménby elkövetésével hamisan vádol, bűntettet követ el, és szabadságvesztéssel büntetetndő. tehát ha anyád feljelenti a barátodat, és az eljárés során igazolsát nyer, hogy nem erőszakolt meg (ha nem erőszakolt meg, akkor nyilván így lesz), akkor anyád ellen fog hivatalból (nem feljelentésre) büntetőeljárás indulni, melynek során valószínűleg el fogják ítélni, és - attól függően, hogy mennyi kellemetlenséget okoz a barátodnak a hamis vád, és mennyi fölöslges munkát a nyomozó hatóságnak annak kiderítése, hogy nem erőszaolt meg téged - szabadságvesztésre fogják ítélni, és köteles megfizetni az eljárás során keletkező, minimum többszázezer forintos költségeket.

ezt nyugodtan mondd meg neki, mert így igaz

2011. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!